reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Z nudow zaczelam czytac o plynach do higieny intymnej po porodzie. I natknelam sie na kilka wypowiedzi o sroce ze strony srokao. Ze czesto sie myli i jej wiedza wcale nie jest taka super. Inni jeszcze posprawdzali kilka skladnikow z roznych produktow, ze sa nie za bardzo albo wrecz zle a ona chwali. Takze nie ma co czytac tych wszystkich wywodow na moje. W zyciu sie okaze.

Ja np po urodzeniu Domi pralam jej ciuszki od razu z moimi w normalnym proszku. Czasem sensitive. Ale nie kupowalam specjalnych dla dziecka. Kurcze odchowana panna bez zadnych alergii itd.
Ja nie bede sie cackac. Chyba ze wystapi wysypka badz cos innego to sie przestawie.
 
reklama
Heh, no to kolejne dni męki! Trzymam kciuki


Dziewczyny czy któraś ma duże ryzyko zahamowania wzrostu płodu przed 34 tyg? Mi wyszło spore ryzyko i kazała mi brać Acard.
Jeszcze na to nifty czekam... zwariuje.
Ja biorę acard ale w związku z tym ze w poprzedniej ciąży miałam wysokie ciśnienie i to ponoc tak profilaktycznie, na rozrzedzenie krwi..
 
Cześć Dziewczyny,
widzialyscie na stronie Anex baby com pl jest nowa kolorystyka wózków. Chciałabym zobaczyć na żywo Anex cross, chociaż Anex sport też jest fajny ( ten w odcieniach szarego)
Przykro mi z powodu Adeline, też cały czas mi to w głowie siedzi. :-(
Pisalyscie o polowkowym, umówiona jest 24 marca i to będzie jakoś 22 tydzień.
Atfk też wkraczam w 18 tydzień :)
Truskaweczka gratuluję zakupu mieszkania.
Miłego wieczoru. Czas coś zjeść :-)
 
@luska1979 to czekamy z Tobą na dobre wieści w poniedziałek. A czemu problem jakbyś nie mogła odebrać telefonu? Jak się czujesz w ogóle???

Wiecie co, fajnie się siedzi na L4, ale nie spodziewam się przypływu gotówki w najbliższym czasie. Macie jakieś doświadczenia z Zusem? Mam nadzieję że nie będę czekać na kasę cały marzec...[emoji33]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hmm ja jak byłam na 6 miesiecznym zwolnieniu nigdy nie spóźnili się z wypłata. Miałam na koncie tak samo jakbym dostawała z pracy
 
@Truskaweczka2017 gratuluję sfinalizowania zakupu!
@klusek a masz jakieś stronki z tymi opiniami? Młodej rzeczy szybko prałam też normalnie. Na początku po kilka rzeczy wrzucałam. Ale przy takim maluchu jak będzie uczulony to pranie i prasowanie od nowa i zgadywanka czy to od proszku czy ja coś zjadłam nie tak.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie dość że droga to jeszcze chyba nie przyda się do karmienia, cytuję "poduszka jest zaprojektowana przede wszystkim do tego, żeby ułatwić sen i leżenie kobietom w ciąży. W związku z tym nie zalecamy korzystania z tej poduszki do karmienia – będzie ona raczej przeszkadzać niż pomagać gdyż jest za duża i za ciężka"

Podpisuję się obiema rękami. Moja poduszka C jest do spania boska. Natomiast do karmienia hmmm... ja nie umiałam sobie poradzić. Finalnie wyrzuciłam z głowy obrazek pięknie karmiącej i pięknie wygladajacej mamy. Kladam Tymka obok wywalałam bufet i po sprawie na leżąco bez stresu :-D
 
Guarana na kafeterii podczytywalam. Podejrzewam ze jest kilka stron porownawczych i laski pisza jedna na druga. Nie ma co sobie tym glowy zawracac. Pewnie zadna z nich nawet chemicznego wyksztalcenia nie ma.
A skoro tyle produktow jest dopuszczone do sprzedazy to pewnie nie sa az takie zle.
To jak ze spozywka.
 
Truskaweczka to super że udało się wszystko z synem załatwić.
Ag.ta ja chyba spróbuję upiec ciasto dla męża na urodziny...ale też mnie od słodkiego odrzuca.
Też mam dziewczyny takiego lenia...myślałam że tylko ja.No ja mówię że to zasłużony odpoczynek.Lepiej przeleżeć te 2 dni po amniopunkcji.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Atfk u mnie też powrót do szarej rzeczywistości od poniedziałku.Mąż już do pracy wraca.
Joanna1987 to czekamy dalej?U Ciebie też ryzyko zespołu downa największe?
Marii19 tak to jest z biletami lotniczymi.My już nasze mamy od dawna.Mam nadzieję że jednak będę mogła polecieć w kwietniu do Polski.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry