reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Hey,
Wczoraj pod wpływem impulsu kupiłam sobie poduszkę 9, bo po przespanej nocy na brzuchu (zawsze tak spałam) brzuch bolał jak przy okresie. I dziś rano już kurier zapukał.
Link do: Poduszka ciążowa | Poofi
Sprawdzę ja w nocy i dam znać.
W Warszawie ciemno, mokro, ze aż nie chce się wychodzić z domu.... ale muszę wypelznac.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!!
 
Okej piszę powizytową relacje ;)

No dzisiaj to jestem zadowolona z mojej ginekolog ;) miała dobry humor, pogadała, odpowiedziała na wszystkie pytania. Zrobiła usg, tzn sama przyznała że mają tutaj tak słaby sprzęt że jedynie to może zobaczyć że dziecko jest. I jest rzeczywiście ;) serce jak dzwon i to tyle co widzieliśmy nawet pomiarów nie miała za bardzo jak zrobić. Więc na płeć muszę poczekać do 22.03 ;) Najważniejsze że fika bo po wczorajszym dniu już schizowałm ...No ale z moim ciśnieniem coraz gorzej. Dostałam leki, za dwa tygodnie wizyta i zobaczy jeżeli unormuje się po lekach to okej jeżeli nie to szpital, diagnostyka i lepiej dopasowane leki. No i leukocyty mam przekroczone znacznie, norma do 10 a ja mam 15 ,5. Zleciła ponownie morfologie i crp bo powiedziała że w ciąży może być podwyższone ale u mnie to już za dużo. No nic narazie się nie martwię na zapas :) Pochwaliła za przytycie 0,5kg i że trzymam dietę [emoji23] [emoji23] uśmiałam się w duchu jak pomyślałam o tych codziennych lodach [emoji14] ale naprawdę dzisiaj byłam z niej zadowolona pomimo tego słabego usg, no ale to nie jej wina tylko przychodni.

p19uflw1jarcljhd.png
 
Marii19, no to super, że tym razem wizyta się udała. A ciśnienie masz za wysokie? Tak tylko w ciąży, czy ogólnie masz problemy? No nieciekawie...

Dzisiaj pobijam wszelkie rekordy. Stwierdziłam, że jednak za dużo roboty z obieraniem i krojeniem pieczarek. Kupię opiekaną rybę w zalewie octowej i zjemy z ziemniakami i mizerią :laugh2: Wypasiony obiad będzie jutro.
 
Dzag82 podobno z tymi jeżami to prawda.
Ja też zawsze dziewczynkom gotowe stroje do przebrania kupuje ale szukam takich orginalnych...ja zupełne beztalencie jestem jeśli chodzi o szycie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do Tymka to mam bratanka 4,5letniego ale to Tymoteusz a nie Tymon (Tymon mi się dużo bardziej podoba). Dwa różne imiona i myślę że Tymonów jest mało.

Pogoda do dupy totalnie

Mój syn ma jakiś bunt, przeklina w przedszkolu

Nic tylko nażreć się lodów [emoji6]
 
reklama
Marii19, no to super, że tym razem wizyta się udała. A ciśnienie masz za wysokie? Tak tylko w ciąży, czy ogólnie masz problemy? No nieciekawie...

Dzisiaj pobijam wszelkie rekordy. Stwierdziłam, że jednak za dużo roboty z obieraniem i krojeniem pieczarek. Kupię opiekaną rybę w zalewie octowej i zjemy z ziemniakami i mizerią :laugh2: Wypasiony obiad będzie jutro.
No właśnie tylko w ciąży. Zawsze miałam książkowe ciśnienie a teraz zawsze powyżej normy, może nie jakoś dużo ale stale powyżej. Dlatego non stop mocz badam czy się białko nie pojawia i stan przedrzucawkowy [emoji19] Mam nadzieję że po tych tabletkach spadnie i nie będzie potrzeby hospitalizacji.

W ogóle jak napomknęłam że wieczorami pobolewa mnie spojenie łonowe. To mi powiedziała że jak się to utrzyma albo pogłebi to do ortopedy na usg spojenia łonowego. Jak pomyślałam o tym że ortopeda u nas jest niewiele starszy ode mnie to od razu mnie przestało boleć [emoji23] [emoji23] [emoji23] jednak ortopeda to nie ginekolog i nie ogląda tego na codzień ;)

U mnie dziś też łatwizna. Kurczak w sosie śmietanowo ziołowym z papierka ;)

p19uflw1jarcljhd.png
 
Do góry