reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
przy podwyższonym tsh możesz mieć suchą skórę po której można praktycznie pisać, wypadające włosy, problem ze spaniem, uciski w gardle, problem z wagą za bardzo się tyje lub chudnie, problemy sercowe, nadmierna senność, wysoki cholesterol) ale to nie przy wyniku 2,5... To jest wynik w normie. tylko ciut za wysoki dla wskazań ciążowych. Ja ost miałam 2,92 i dziś po miesiącu podwyższonej dawki robiłam kontrolne badanie. Wyniki będą jutro.

@dzag82 widzisz, a tak się martwiłaś. Swoją drogą fajną masz ginekolog :)

Witamy nową koleżankę.

Za mną dwa pączki... w domku są kolejne dwa, tylko coś apetytu brak bo też mnie dziwnie dziś muli ;( i zaczyna głowa boleć, tylko nie wiem czy to dla tego bo coś się zachmurzyło za oknem czy to dlatego bo się ryczałam oglądając cinek serialu. Czas wypić kawusię chyba
 
reklama
Dziewczyny ja już jestem po amniopunkcji.Wiem miałam nie robić ...ale nie dałam rady psychicznie.Oczywiście popłakałam bo usłyszałam że moje dziecko może mieć zespół downa i tą naszą mikrodelecję.Nie wiem czemu los jest taki niesprawiedliwy dla takich maleńkich dzieci.Nie dałam chyba rady z takimi wiadomościami przez całą ciążę.Zabieg też nie przebiegł tak easy jak miałam przy Wiki...sekunda i po sprawie nawet bólu nie czułam ani nic.A tu przy każdym wkłuciu czułam mocny skurcz ale taki inny nawet niż porodowy.Jakby mi ktoś mocno macicę ściskał.Pierwsze wkłucie i dzidziuś podpłynął do igły i tak czekali ok.15 minut ale dzidzia nie odpłynęła mahała ręką do igły.Rośnie mi chyba mały kawalarz lub mała żartownisia.Płynu pobrał parę kropel genetyk więc odczekali chwilę i nowe wkłucie po 2 stronie ale tu już poszło w ciągu kilku minut.
Mam nadzieję że tylko nie dojdzie teraz do żadnych komplikacji.
Teraz odpoczywam leżąco oczywiście 2 dni.
Jak dobrze pójdzie to jutro zadzwonią z wynikami czy dzidziuś ma zespół downa czy nie.Lub w poniedziałek więc przynajmniej nie będą mnie długo trzymać w niepewności.Płci niestety nie poznaliśmy.Nie było widać nic...dzidzia tak aktywna że szok.Siadała,fikołki kręciła,mahała rączką i wody połykała.Przynajmniej napatrzyłam się do woli.
Pewnie płeć i tak poznamy przed usg połówkowym z wyników genetycznych i mają nam przebadać próbkę też w kierunku naszej mikrodelecji ale te wyniki to dopiero po 3 tygodniach.
Trzymajcie kciuki za nas.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Luska dzielna kobieto, leż i odpoczywaj, trzymamy mocno kciuki za dobre wyniki, życzymy chłopczyka [emoji4]
 
Witam po pauzie ;-)

@evelinia ojjj u mnie tak teraz wieje, ze musialam kwiaty zdjac z balkonu bo by je wywialo :p .

@luska1979 pierwszy porod bez meza bo pracowal w Niemczech, zobaczyl core jak miala 3mce :-( . Drugi to poszlam o 15 do szpitala, bez zadnych boli, oznak porodu 10dni po terminie i jak mnie chwycilo o 23 po cieplym prysznicu to moja kluseczka o 5.40 rano byla na swiecie. Dzwonie do meza i mowie: przywiez mi maly recznik , kubek i przyjdz zobaczyc swoja core ;-) , a on: "pier*****z" hihi . Trzeci to byl w pracy i nie zdazyl dojechac, dali mi kroplowe i po 2h Nel sie urodzila ;-)

@safiya suuper, ze w koncu sie odezwali i gratki synka :-)

Widze, ze teraz sami chlopcy sie ukazuja ;-)

@myycha no cos Ty ?? :-(

@atfk ja wczoraj skonczylam smazyc po 22, wyszlo mi cos kolo 40 paczkow :p

@Anula2206 witaj :-) , ja tez DE :-) , a gdzie konkretnie jestes?? Ja miedzy Borken i Ahaus przy holenderskiej granicy ;-)

@xmonax hehe kocurek wymeczony to tersz bedzie odsypial ;-)

Dobra pare stron nadrobilam teraz przerwa, bo bateria mi pada :-( ... pozniej znow cos skrobne i poczytam ;-)
 
Ja wcale właśnie nie śpię, a przytylam 1kg i jestem w szoku. Poza tym miałam sucha skore , ale ciągle kremuje,za to teraz mam syfy.
Jestem i czekam na amnio zaraz zgon zalicze
 
Nie cierpie wypiekow z biedry ani tych sztucznych paczkow. Szkoda pieniedzy na to.

Padlam jak na fejsie zobaczylam liste do mojego miejskiego szpitala. Nie dosc ze trzeba wziac sztucce to jeszcze wody zaluja. Teraz to juz sie upewnilam ze rodzic tu nie bede.
Zobacz załącznik 796542
To chyba standard jakiś, nie wiem jak dawno temu leżałaś w szpitalu ale swoja woda to nic dziwnego, a sztućce też własne, bardziej domowo ;)
 
Cześć Dziewczyny,

Obserwuje Was już jakiś czas, ale wcześniej nie miałam czasu się zarejestrować i tez chyba odwagi, no nigdy nie byłam zarej. Na żadnym forum. Teraz jestem na zwolnieniu, wiec mam nadzieje będę się bardziej udzielać. To moja pierwsza, wyczekans ciąża, a już z przebojami ( nt za wysokie, pappa słaba, wiec teraz nerwy bo czekam na wyniki nifty). No nic mam nadzieje, ze będzie ok.
Nie wiem jak u Was, się do mnie dopiero dociera, ze będę miała dziecko i czas do sierpnia zleci jak z bicza strzelił.
Mam nadzieje, ze mnie przyjmiecie do swojego grona;)
Smacznych paczkow dla wszystkich;)
Ja chyba zjem z 5 bo apetyt mi dopisuje-jak mówi mąż baardzo;)
Witaj, życzymy zdrowego maluszka:) a pączków dzisiaj nikt nie będzie nam liczył [emoji12]
 
Hey,
14 tydzień idzie, 2ginekologow obstawia dziewczynkę, ale nie są pewni. Wyniki pod koniec przyszłego tygodnia mają być.
Dziewczyny kiedy poczulyscie pierwsze ruchy dzieciaczków?
Przy pierwszej ciąży spodziewaj się koło 18-20tygodnia, chyba że jesteś szczupła to wcześniej
 
Luska podziwiam Cie, mam nadzieję ze wyniki będą dobre. W ogole to fajnie macie z opieką zdrowotna tam u Was.

Adeline trzymaj się!!!

Witaj Joanna wśród sierpniowek :)

MamaT przykro mi z powodu pieska :(

A właśnie Angelika znalazłaś juz kogos dla tej biednej istoty? Ja teraz tez musze wystawic sunie 2miesieczna bo u teściów jedna została do wydania.

Ja dziś zjadlam jednego paczka i moze zjem jeszcze jak maz domowe przywiezie. Zaczynam bac się wagi. No ale przeciez nie będę sie odchudzać w ciąży.
 
Dziekuje wszystkim za kciuki. Niestety miałam zle przeczucia które się sprawdziły, moja Jagoda oddala wczoraj ostatnie pożegnalne kopki, biedna pewnie się męczył,bo byłam w szoku, że były mocne, a ona po prostu przestawała oddychać. Jutro mam się zgłosić do szpitala :( niestety płynu juz nie mogli pobrać przy martwej ciąży wiec nic się nie dowiem. Za badanie ciałka dziecka trzeba płacić już. Nie wiem co mam zrobić z ciałkiem pochować? Czy szpital przyzwoli na to. Mąż zalamany ledwo jedzie i dyszy, ja jeszcze bardziej. Syn widział jak wyszłam z płaczem pytając , czy kłucie bolalo i przytulając mnie :( wszyscy na mnie patrzyli, a ja wyłam i szlochałam na cala pete. Musze się z wami pożegnać dziekuje wam za mile słowa i otuchę. Trzymam kciuki za wasze dzieci.
 
reklama
Do góry