reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Trzymam za Was kciuki dziewczyny.

U nas dziś słoneczko ale wieje pranie dziś na dwór wywaliłam niech schnie no i sie dzis dopatrzylam ze krokusy i tulipany mi pięknie zeszły wiosna idzie.

A z przykrych rzeczy dziś zdechł mój piesek starowinek tak mi smutno i pusto bez niego
 
reklama
Adeline wiem że płeć poznam już w tym przypadku na 100%.Tak fajnie że w przypadku odpowiedzi na zd co mnie bardziej oczywiście gryzie otrzymam już jutro lub w poniedziałek.No mi pobrali 2 próbówki płynu to jest 40 ml.
Adeline u nas za nic się nie płaci bo opieka zdrowotna jest bezpłatna.
Mi nic się nie działo....nie było mi słabo czy co tylko samo pobieranie było niefajne.Bo ciągle czułam tą igłę w brzuchu i czekanie czy dzidzia odpłynie czy nie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Adeline wiem że płeć poznam już w tym przypadku na 100%.Tak fajnie że w przypadku odpowiedzi na zd co mnie bardziej oczywiście gryzie otrzymam już jutro lub w poniedziałek.No mi pobrali 2 próbówki płynu to jest 40 ml.
Adeline u nas za nic się nie płaci bo opieka zdrowotna jest bezpłatna.
Mi nic się nie działo....nie było mi słabo czy co tylko samo pobieranie było niefajne.Bo ciągle czułam tą igłę w brzuchu i czekanie czy dzidzia odpłynie czy nie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Matko 40ml zwariowali Maks u nas pobiera się od 15-20ml, ja amnio tez mam za darmo ale fish nie
 
Hey witaj jakie masz nt? Tutaj jest nas trzy po amnio i czeka na wieści. Trzymam kciuki za twoje bobo
Nt najpier w mediocovere policzył 2,8, potem byłam w innej placówce i tu babka mnie trochę pocieszyła bo jej wychodziło 2,6. Kolejny lekarz (wiem panikara ze mnie) zmierzył 2,4. Tylko pappa mi wyszła 0,4mom i betahcg około 1.1 mom. Ryzyko wyszło dziwnie bi biorąc pod uwagę nt 2,8 jest 1:115, z nt2,4 jest 1:668.m dla dz. Wiec zrobiłam nifty dla swojego spokoju
 
Która wspominała o powracających wymiotach, uduszę :p
Plus jest taki, że poszło od razu, zazwyczaj przed ciążą potrafiłam męczyć się całą noc :p
Oczywiście nie gniewajcie się za ten jakże niesmaczny temat :)
 
Adeline pobierają więcej by udało im się zbadać to co mają.W przypadku naszej mikrodelecji to nie jest łatwe bo ten mój chromosom wygląda tak samo bo brakuje w nim tylko odcinku 3 genów więc wiem że im dodałam pracy ale zaoszczędzę w ten sposób kłucia maluszka po porodzie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry