reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Z jakiego powodu miałaś robione amnio ,i dziecko urodziło się zdrowe?
Adeline89 ja w 14 tygodniu dowiedziałam się, że mam toxoplazmoze hmm w sumie to już w 12 tygodniu coś podejrzewali, bo miałam zagrażające poronienie akcja się na moje szczęście zatrzymała ☺
Na amniopunkcje skierował mnie lekarz z szpitala zakaźnego ale mi kazał amnio zrobić w 16 tygodniu. Na wynik czekałam około dwóch i pół tygodnia wynik okazał się być pomyślny ale i tak do końca ciąży brałam Rovamycine (antybiotyk ) za amniopunkcje płaciłam około 300 zł
 
reklama
Nie cierpie wypiekow z biedry ani tych sztucznych paczkow. Szkoda pieniedzy na to.

Padlam jak na fejsie zobaczylam liste do mojego miejskiego szpitala. Nie dosc ze trzeba wziac sztucce to jeszcze wody zaluja. Teraz to juz sie upewnilam ze rodzic tu nie bede.
Zobacz załącznik 796542

U mnie praktycznie wszystko jest dla mamy i dzidziusia w szpitalu. Z dokumentów biorę tylko dowód lub prawko. Reszta wysyłana jest przez mojego lekarza faxem. Moja torba to praktycznie piżama, która lubię, stanik do karmienia, ciuchy na wyjście dla mnie i bobaska, ładowarka do telefonu. Może IPad albo Kindle do czytania. Więc jak mnie zobaczyli, pytali się gdzie reszta walizek. Bo babeczki najwyraźniej pakują po kilka. [emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@luska1789 i @Adeline89 trzymam za was mocno kciuki aby wszystko było ok z wami i z maluszkami życzę wam samych pozytywnych wieści ,nawet sobie nie wyobrażam jakie nerwy musicie przeżywać w oczekiwaniu na wyniki ,ściskam was mocno [emoji110][emoji110][emoji110]
Witaj Joanna1987
 
Dziękuje dziewczyny za słowa wsparcia.Kochane jesteście.
Evelinia to fakt a też się nie zgodzę że ten zabieg to pikuś.Wolałabym by najcięższym wyborem w mojej ciąży był na jaki kolor wózka się zdecydować a nie taki czy robić amnio czy nie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie cierpie wypiekow z biedry ani tych sztucznych paczkow. Szkoda pieniedzy na to.

Padlam jak na fejsie zobaczylam liste do mojego miejskiego szpitala. Nie dosc ze trzeba wziac sztucce to jeszcze wody zaluja. Teraz to juz sie upewnilam ze rodzic tu nie bede.
Zobacz załącznik 796542

Eee to chyba taki standardzik :)

Sztućce to przyznam ze we wszelkich miejscach typu stołówkowego i jadalnianego itp ja tez wole mieć swoje albo korzystam z plastikowych jednorazowych :)
Jedyne co to mnie rozśmieszył własny odtwarzacz :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny,

Obserwuje Was już jakiś czas, ale wcześniej nie miałam czasu się zarejestrować i tez chyba odwagi, no nigdy nie byłam zarej. Na żadnym forum. Teraz jestem na zwolnieniu, wiec mam nadzieje będę się bardziej udzielać. To moja pierwsza, wyczekans ciąża, a już z przebojami ( nt za wysokie, pappa słaba, wiec teraz nerwy bo czekam na wyniki nifty). No nic mam nadzieje, ze będzie ok.
Nie wiem jak u Was, się do mnie dopiero dociera, ze będę miała dziecko i czas do sierpnia zleci jak z bicza strzelił.
Mam nadzieje, ze mnie przyjmiecie do swojego grona;)
Smacznych paczkow dla wszystkich;)
Ja chyba zjem z 5 bo apetyt mi dopisuje-jak mówi mąż baardzo;)
Hey witaj jakie masz nt? Tutaj jest nas trzy po amnio i czeka na wieści. Trzymam kciuki za twoje bobo
 
reklama
@luska1979 jesteś dzielna, wierzę, że z maleństwem będzie wszystko dobrze..
@Joanna1987 Cześć :) Który już u ciebie tydzień, znasz płeć? Masz sporo stresu, oby się okazał bezpodstawny. Kiedy wyniki?
Hey,
14 tydzień idzie, 2ginekologow obstawia dziewczynkę, ale nie są pewni. Wyniki pod koniec przyszłego tygodnia mają być.
Dziewczyny kiedy poczulyscie pierwsze ruchy dzieciaczków?
 
Do góry