reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Bo u nas to wszystko ekspresowe jest...starają się kobietom w takiej sytuacji zaoszczędzić stresu.Choć też byłam w szoku że od razu mogli mi zrobić amnio.To robią w normalnej pracowni usg tylko po genetyka musieli zadzwonić.Faceta co pobiera próbkę.Ten sam 5 lat mi pobierał próbkę.
Dzidzia ruchliwa a tak się stresowałam że ruchów nie czuję.
Płyn klarowny...jestem dobrej myśli.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć Dziewczyny,

Obserwuje Was już jakiś czas, ale wcześniej nie miałam czasu się zarejestrować i tez chyba odwagi, no nigdy nie byłam zarej. Na żadnym forum. Teraz jestem na zwolnieniu, wiec mam nadzieje będę się bardziej udzielać. To moja pierwsza, wyczekans ciąża, a już z przebojami ( nt za wysokie, pappa słaba, wiec teraz nerwy bo czekam na wyniki nifty). No nic mam nadzieje, ze będzie ok.
Nie wiem jak u Was, się do mnie dopiero dociera, ze będę miała dziecko i czas do sierpnia zleci jak z bicza strzelił.
Mam nadzieje, ze mnie przyjmiecie do swojego grona;)
Smacznych paczkow dla wszystkich;)
Ja chyba zjem z 5 bo apetyt mi dopisuje-jak mówi mąż baardzo;)
 
Adeline89 ja miałam pobierane w Warszawie przy ul.Czerniakwoskiej 231
Płyn pobierał dr Jerzy Garwoliński był bardzo w porządku ,pytał się czy jestem gotowa !
Najpierw uprzedził jak to będzie wyglądało i jakie mogą być powikłania, byłam bardzo zadowolona.
Znieczulenia żadnego nie dostałam, niestety robili na żywca nikt mi nie powie, że amnio to takie tam zwykłe badanie,ja do dziś pamiętam te straszne chwile, a punkcje miałam robione aż 13 lat temu :sad:
Z jakiego powodu miałaś robione amnio ,i dziecko urodziło się zdrowe?
 
Dziewczyny ja już jestem po amniopunkcji.Wiem miałam nie robić ...ale nie dałam rady psychicznie.Oczywiście popłakałam bo usłyszałam że moje dziecko może mieć zespół downa i tą naszą mikrodelecję.Nie wiem czemu los jest taki niesprawiedliwy dla takich maleńkich dzieci.Nie dałam chyba rady z takimi wiadomościami przez całą ciążę.Zabieg też nie przebiegł tak easy jak miałam przy Wiki...sekunda i po sprawie nawet bólu nie czułam ani nic.A tu przy każdym wkłuciu czułam mocny skurcz ale taki inny nawet niż porodowy.Jakby mi ktoś mocno macicę ściskał.Pierwsze wkłucie i dzidziuś podpłynął do igły i tak czekali ok.15 minut ale dzidzia nie odpłynęła mahała ręką do igły.Rośnie mi chyba mały kawalarz lub mała żartownisia.Płynu pobrał parę kropel genetyk więc odczekali chwilę i nowe wkłucie po 2 stronie ale tu już poszło w ciągu kilku minut.
Mam nadzieję że tylko nie dojdzie teraz do żadnych komplikacji.
Teraz odpoczywam leżąco oczywiście 2 dni.
Jak dobrze pójdzie to jutro zadzwonią z wynikami czy dzidziuś ma zespół downa czy nie.Lub w poniedziałek więc przynajmniej nie będą mnie długo trzymać w niepewności.Płci niestety nie poznaliśmy.Nie było widać nic...dzidzia tak aktywna że szok.Siadała,fikołki kręciła,mahała rączką i wody połykała.Przynajmniej napatrzyłam się do woli.
Pewnie płeć i tak poznamy przed usg połówkowym z wyników genetycznych i mają nam przebadać próbkę też w kierunku naszej mikrodelecji ale te wyniki to dopiero po 3 tygodniach.
Trzymajcie kciuki za nas.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Luska trzymamy z Remkiem ✊✊✊✊ żeby było tak jak chcesz! !Oby szybko jutro zadzwonili z dobrymi wiesciami☺.
Jesteś dzielna! !Kolejna mega dzielna mamusia! !Podziwiam.
 
Cześć Dziewczyny,

Obserwuje Was już jakiś czas, ale wcześniej nie miałam czasu się zarejestrować i tez chyba odwagi, no nigdy nie byłam zarej. Na żadnym forum. Teraz jestem na zwolnieniu, wiec mam nadzieje będę się bardziej udzielać. To moja pierwsza, wyczekans ciąża, a już z przebojami ( nt za wysokie, pappa słaba, wiec teraz nerwy bo czekam na wyniki nifty). No nic mam nadzieje, ze będzie ok.
Nie wiem jak u Was, się do mnie dopiero dociera, ze będę miała dziecko i czas do sierpnia zleci jak z bicza strzelił.
Mam nadzieje, ze mnie przyjmiecie do swojego grona;)
Smacznych paczkow dla wszystkich;)
Ja chyba zjem z 5 bo apetyt mi dopisuje-jak mówi mąż baardzo;)

Witaj Joanna,zapraszamy w grupie raźniej
Przykro, że musisz przechodzić tak straszne rzeczy ale wierzę, że wyniki będą pomyślne ☺
 
@luska1979 trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku z maluszkiem. Będzie dobrze. Zresztą innej opcji nie ma ;) teraz korzystaj z Waszego urlopu i odpoczywaj jak najwięcej.
@Joanna1987 witaj wśród nas :)
Zjadłam jednego pączka i to na współkę z synkiem. Jakoś nie podchodzą mi pączki w tym roku.
 
reklama
dziewczyny współczuje wam tych nerwów z amnio.....bardzo

Ja też przechodze stresa, bo w poniedziałak wizyta a ja bym chciała jużżżżż
Ruchów nie czuje, ale mam prawo bo poprzedniej ciąży została opona na brzuchu..

Pisałyscie o wspólnych porodach. Mój mkilka lat wcześniej oglądał na you tube ( zalogowany) porody ze wszystkimi szczegółami i był zafascynowany. Jak rodziłam młodą był ze mną na sali i powiem Wam, że czułam się bezpiecznie zwłaszcza, że położna mnie olewała i rzadko zaglądała. Niestety po kilku godzinach bóli krzyżowych akcja nie postępowała i miałam cc. Jednak bez m na sali nie wytrzymałabym tego...

Dziś m przywiózł pączki z biedry i były w środku ZAMARZNIĘTE

To pewnie dlatego...juz ok 1,5 tyg temu tak leżakowały :) :(
51fd9e4994ea88048cffd5cdb8a32e1d.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry