reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@emikaa u mnie te niespokojne nogi to sa tylko na jednej nodze. Najbardziej dokucza mi lewa. I tak samo jak Ty cudowałam, a to poduszka, a to koc a to pospacerowalam... Jak tak dalej będzie bede chodzić ja zoombie
 
reklama
Powiedzmy że narobiłam ;)

@dzag82 super że z maluchem wszystko dobrze i w takim razie trzymamy jeszcze kciuki za dziewuszkę ;)

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!! I gratuluje tych wcześniejszych :)
W ogóle tylu się tutaj chłopaków zrobiło że boję się iść jutro do lekarza hahahaha chociaż po pierwsze nie wiem czy w ogóle mi zrobi usg ani czy wypatrzy płeć. Jak nie to dalej będę uważała że w środku córka [emoji23] [emoji23] Najwyżej syn będzie reagował na damskie imie [emoji14]

U nas piękne słoneczko i od razu chce się żyć :) [emoji295] [emoji295]

Ja jeszcze przed pączkiem bo czekam jak mąż z siłowni wróci i kupi po drodze [emoji14]

p19uflw1jarcljhd.png
 
Ja dzisiaj chyba jedyna bezpączkowa, najedzcie się za mnie i smacznego! :) muszę być w formie na jutro tak więc obiecałam sobie, że dziś zero cukru :p ale jutro po południu będę grzeszyć :)
@--Aga-- dlaczego nie możesz autem jechać?
Powiem wam, że ja na początku miałam problemy z zasypianiem, a teraz nawet szybko zasypiam mimo, że dalej boli mnie jakiś mięsień w tyłku, muszę się babki poradzić czy to rwa.
Powodzenia dziś ! :)
 
Dziewczyny ja już jestem po amniopunkcji.Wiem miałam nie robić ...ale nie dałam rady psychicznie.Oczywiście popłakałam bo usłyszałam że moje dziecko może mieć zespół downa i tą naszą mikrodelecję.Nie wiem czemu los jest taki niesprawiedliwy dla takich maleńkich dzieci.Nie dałam chyba rady z takimi wiadomościami przez całą ciążę.Zabieg też nie przebiegł tak easy jak miałam przy Wiki...sekunda i po sprawie nawet bólu nie czułam ani nic.A tu przy każdym wkłuciu czułam mocny skurcz ale taki inny nawet niż porodowy.Jakby mi ktoś mocno macicę ściskał.Pierwsze wkłucie i dzidziuś podpłynął do igły i tak czekali ok.15 minut ale dzidzia nie odpłynęła mahała ręką do igły.Rośnie mi chyba mały kawalarz lub mała żartownisia.Płynu pobrał parę kropel genetyk więc odczekali chwilę i nowe wkłucie po 2 stronie ale tu już poszło w ciągu kilku minut.
Mam nadzieję że tylko nie dojdzie teraz do żadnych komplikacji.
Teraz odpoczywam leżąco oczywiście 2 dni.
Jak dobrze pójdzie to jutro zadzwonią z wynikami czy dzidziuś ma zespół downa czy nie.Lub w poniedziałek więc przynajmniej nie będą mnie długo trzymać w niepewności.Płci niestety nie poznaliśmy.Nie było widać nic...dzidzia tak aktywna że szok.Siadała,fikołki kręciła,mahała rączką i wody połykała.Przynajmniej napatrzyłam się do woli.
Pewnie płeć i tak poznamy przed usg połówkowym z wyników genetycznych i mają nam przebadać próbkę też w kierunku naszej mikrodelecji ale te wyniki to dopiero po 3 tygodniach.
Trzymajcie kciuki za nas.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha ryzyko dla zespołu downa mieliśmy 1 do 53 w zasadzie tyle samo co przy Wiki.
Zdjęcie dzidziusia wstawię juź na wątku badaniowym.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@luska1979 szybko amino zrobiłaś, myślałam ze tylko po wynik idziesz... dobrze, że masz to już za sobą i teraz tylko czekać na wyniki. Trzymam kciuki za was i oby było wszystko dobrze! Co by nie było wiesz dobrze, że dasz sobie radę :*
 
Dziewczyny ja już jestem po amniopunkcji.Wiem miałam nie robić ...ale nie dałam rady psychicznie.Oczywiście popłakałam bo usłyszałam że moje dziecko może mieć zespół downa i tą naszą mikrodelecję.Nie wiem czemu los jest taki niesprawiedliwy dla takich maleńkich dzieci.Nie dałam chyba rady z takimi wiadomościami przez całą ciążę.Zabieg też nie przebiegł tak easy jak miałam przy Wiki...sekunda i po sprawie nawet bólu nie czułam ani nic.A tu przy każdym wkłuciu czułam mocny skurcz ale taki inny nawet niż porodowy.Jakby mi ktoś mocno macicę ściskał.Pierwsze wkłucie i dzidziuś podpłynął do igły i tak czekali ok.15 minut ale dzidzia nie odpłynęła mahała ręką do igły.Rośnie mi chyba mały kawalarz lub mała żartownisia.Płynu pobrał parę kropel genetyk więc odczekali chwilę i nowe wkłucie po 2 stronie ale tu już poszło w ciągu kilku minut.
Mam nadzieję że tylko nie dojdzie teraz do żadnych komplikacji.
Teraz odpoczywam leżąco oczywiście 2 dni.
Jak dobrze pójdzie to jutro zadzwonią z wynikami czy dzidziuś ma zespół downa czy nie.Lub w poniedziałek więc przynajmniej nie będą mnie długo trzymać w niepewności.Płci niestety nie poznaliśmy.Nie było widać nic...dzidzia tak aktywna że szok.Siadała,fikołki kręciła,mahała rączką i wody połykała.Przynajmniej napatrzyłam się do woli.
Pewnie płeć i tak poznamy przed usg połówkowym z wyników genetycznych i mają nam przebadać próbkę też w kierunku naszej mikrodelecji ale te wyniki to dopiero po 3 tygodniach.
Trzymajcie kciuki za nas.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymamy kciuki!
 
@luska1979 kochan jak miałabyś się stresowac drugą połowę ciąży, to lepiej ze zrobiłaś! Masz racje z tą niesprawiedliwością, po za tym sama widziałaś ze maluszek był bardzo aktywny więc na pewno bedzie dobrze :* a teraz odpoczywaj, leż i nie myśl o tym, a wszystko się ułoży , teraz najważniejsze żeby po amnio nic więcej się nie wydarzyło. Trzymamy w takim razie mocno, mocno kciukasy ✊✊✊✊✊
 
reklama
Do góry