reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ja juz po wizycie. Uwielbiam moja gin :-) Tak jej najojcyłam, że serduszko za wolno bije, że jak tym detektorem sprawdzał to w ogóle ledwo ledwo - a jak się zdziwiła, że detektorem w 13-tym tygodniu tętno dziecka sprawdzał!!  :-D - że zrobiła mi ze free usg, sprawdziła kilka razy i stwierdziła, że najwyraźniej taka uroda Malucha, bo serce bije miarowo w granicach tych 130 uderzeń na minutę i ze to tez nie jest nic skrajnego poniżej norm. I absolutnie się niczym nie martwimy. Chciała też podejrzeć czy to chłopczyk czy dziewczynka - bo "tak chce mi dziewczynkę zrobić" :-D - ale się nie udało. Raz, że wcześnie jeszcze, a dwa, że tak kiepsko leżał. Za trzy tygodnie powie :-p
Fajna masz ta ginke ☺ dobrze ze wszystko ok
 
reklama
Witam się tak przedpoludniowe. Trzymam kciuki za wszystkie wizyty!! :) @dzag82 to super, że w porządku! :) teraz spokojnie możesz czekać żeby dziec pokazał co ma między nogami ;-) a u mnie kiepski dzień jakoś. W nocy się budziła, bo bolał mnie żołądek i strasznie lało.. a teraz leżę i ciągnie mnie brzuch i nawet nie mam ochoty wstać na paczka:/

p19udqk3ohjsffpu.png
 
Dzień dobry mamusie :) trzymam kciukaski za wizyty i same super nowinki ✊✊
U mnie dzisiaj jak na razie 2paczki na stanie zjedzone :) po z tym o 6 rano czulam mojego malucha,nie starasznie wyraznie ale nie ma co sie dziwic jak troszkę tluszczu jest :) ważne ze mamusi rano ładne przywitanie zrobil i paczuch smakował hi hi. Niby mam już 2 maluchów ale za każdym razem jak mi cos tam w podbrzuszu bombelkuje i sie "przewraca" smieje sie jak glupia do sera:rofl:

@dzag82 super ze wsio oki hi hi to fajna masz ta babeczke :)
@emikaa mam to samo :( jezu to już druga noc z rzędu... Moja poduszka zamiast pod glowa wylądowała w nogach... Zasnęłam dopiero jal meza do pracy odwiozlam.
@luska1979 kochana czekam na informacje, oby wszystkk było dobrze :*
 
@Tyllkaaa tez kombinowałem z poduszka miedzy nogami, z małymi poduszkami pod nogami...kombinacje alpejskie :) czas chyba na zakup rogala do spania moze on pomoże :)
Najgorsze ze mi sie te niespokojne nogi włączają powoli chyba:/ brrr

A i gratuluje czucia maluszka :)

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzag super ze ok:)
Moja gin tak dlugo robi usg az zobaczy. Wczoraj ponad 20 minut ogladalismy mlodego.

Mam nawet fote gdzie widac aorte.
 
To i ja się witam ;)
Dziś zwariowany dzień, bo pełno spraw na głowie. Z dobrych nowiu odebrałam rano Pappe, lekarz powiedział, że mam spać spokojnie bo ZD wyszedł 1:21000, a Edwardsa 1:100000 :D
Z kolei na13 mam pogrzeb.. potem idę do lekarza.. Nawet nie mogę przełożyć wizyty bo muszę wziąć kontynuację zwolnienia. Ale może kolejny lekarz potwierdzi, że rośnie Tymek :)
Po południu jeszcze pakowanie.. Jedziemy jutro na weekend do Elbląga na rodzinna imprezę. Pół dnia w pociągu.. Ale lekarz odradził autem.. :(
Za to w rekompensatę czekać na nas będą babcie pączki :D Więc nawet dziś nie mam w planie zjeść takiego ze sklepu ;P

@atfk Daj potem znać co kupiłaś w Ikei. Najlepiej zrób zdjęcia ;D
@dzag82 Super, że wizyta udana, już możesz się nie denerwować ;)

 
@dzag82 przynajmniej wiesz że z maluchem wszysto dobrze! No i może okazać się dziewuszką ;) ja swoje wyniki też miałam w ten sam dzień - online, tylko zapomniałam napisać.

Zbieram się od rana, ale to wszystko przez dzierganie. Wrzucę wam foto na wyprawkowy :) i lecę, bo zakupy czekają, potem odbiór młodej i do gina.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry