reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Mycha czemu taka decyzja??

Czy taka poducha by była ok??
 

Załączniki

  • Screenshot_2017-02-22-10-44-51.png
    Screenshot_2017-02-22-10-44-51.png
    108,5 KB · Wyświetleń: 65
Patysia152 prywatnie możesz zrobić usg sprawdzające szyjkę macicę...to dla kobiet mające z tym problem.
Mi nikt tego nie zauważył na usg...sama to wyczułam i dopytałam się położnej.
Guarana ale nic Ci się nie działo w pierwszej ciąży?Nie urodziłaś wcześniaka?
Martaem95 to chyba lepiej tak i masz szansę na parkę.
Beata1313 i jak zniosłaś takie porody?
Ja też od razu się cyckowałam z Emi...taka głodna się urodziła może dlatego że przez 8 h porodu nic nie jadłam.Położna powiedziała że wróci i pokaże jak ją przystawiać ale zanim wróciła Emi była już nakarmiona.
Dzag82 różnica między naszymi 2 tygodni...więc wydaje mi się że powinnam już ruchy dziecka.
Wiem wiem że ciekawie u mnie nie jest.
Ty rodziłaś przez cc?To teraz będziesz też mieć cesarkę?
Evelinia i co z tą szyjką macicy w tej ciąży?Nie ma to żadnego znaczenia że popękała?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Luśka ja rodziłam 6 lat temu i w tym czasie bardzo ładnie się zregenerowała. U mnie szyjka jest bardzo narażona na takie rzeczy,bo po każdym porodzie była szyta. Ginekolog coś wspominał, że taka moja uroda, dzieci idą główkowo " potylicznie " i to może być przyczyna ☺
 
Hej dziewczyny, napiszcie mi prosze, czy ktoras jest chetna ba przejecie tabelki. Jesli tak to napiszcie mi pw - wysle plik, juz uzupelniony o info ktore ostatnio zbieralam, gdzie bedziecie mogly dalej edytowac, zeby od nowa nie tworzyc calej.
Trzymam kciuki za porody w terminie, samych pulchnych ślicznych bobasków!
Adeline za Ciebie podwojne kciuki, samych dobrych wiesci!!!! :*

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
Myycha a czemu, co jest chyba nie chcesz nas zostawić co ???
 
reklama
Kochane jestescie na prawde, ale od jakiegos czasu jak pisze posta to czesto go 10 razy przerabiam albo ostatecznie kasuje, bo nie wiem co jak moze zostac odebrane. Nigdy na zadnym forum tak nie mialam, zebym musiala ciagle "gryzc sie w jezyk", zastanawiac sie, ktory komentarz bedzie zbedny, ktory nie.. W takim razie chyba nie jestem po prostu przystosowana do funkcjonowania w tak wielkiej grupie forumowej heh ;) trzymam za Was kciuki Kochane :* :*
Safiya ciesze sie, ze w koncu sie wyjasnila ta sprawa i gratuluje synka!!!

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry