reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Patysia152 prywatnie możesz zrobić usg sprawdzające szyjkę macicę...to dla kobiet mające z tym problem.
Mi nikt tego nie zauważył na usg...sama to wyczułam i dopytałam się położnej.
Guarana ale nic Ci się nie działo w pierwszej ciąży?Nie urodziłaś wcześniaka?
Martaem95 to chyba lepiej tak i masz szansę na parkę.
Beata1313 i jak zniosłaś takie porody?
Ja też od razu się cyckowałam z Emi...taka głodna się urodziła może dlatego że przez 8 h porodu nic nie jadłam.Położna powiedziała że wróci i pokaże jak ją przystawiać ale zanim wróciła Emi była już nakarmiona.
Dzag82 różnica między naszymi 2 tygodni...więc wydaje mi się że powinnam już ruchy dziecka.
Wiem wiem że ciekawie u mnie nie jest.
Ty rodziłaś przez cc?To teraz będziesz też mieć cesarkę?
Evelinia i co z tą szyjką macicy w tej ciąży?Nie ma to żadnego znaczenia że popękała?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Normalnie katar sie do mnie przypaletal. Wczoraj mialam wrazenie ze gardlo mnie boli. Ale polezalam caly dzien pod koldra i dzis lepiej.

Jezu jak mnie irytuje ta reklama orange jak ta mala spiewa love love love. Normalnie rozszarpalabym ja ;)

No i cycki mnie bola. Rosna znowu. Snilo mi sie ze mleko juz tryskalo. Masakra.
Z Domi od 20tyg mialam juz przecieki. A po porodzie pokarm 1.5mies:rofl2:. Zaczelam rozgladac sie za wkladkami laktacyjnymi po necie
 
Hej dziewczyny, napiszcie mi prosze, czy ktoras jest chetna ba przejecie tabelki. Jesli tak to napiszcie mi pw - wysle plik, juz uzupelniony o info ktore ostatnio zbieralam, gdzie bedziecie mogly dalej edytowac, zeby od nowa nie tworzyc calej.
Trzymam kciuki za porody w terminie, samych pulchnych ślicznych bobasków!
Adeline za Ciebie podwojne kciuki, samych dobrych wiesci!!!! :*

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny to fajnie macie że w PL macie taką opcję że ktoś się zajmie Waszym dzieckiem po porodzie.U nas nie ma tej opcji.Jak jesteś po cc to zostaje z Tobą partner i on opiekuje się dzieckiem.Mi chyba by było żal że nie mam dziecka przy sobie.Jak miałam taki silny krwotok i zabrali mnie od Wiki bardzo to przeżywałam i mimo że byłam jedną nogą prawie na tamtym świecie i bardzo blisko decyzji o wycięciu macicy to i tak tylko myślałam o Wiki...że pewnie jest głodna.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Luska wiesz tu niby to i tamto. Plany porodowe, sale rodzinne. A gdy przychodzi do porodu to plany szlag trafia. Bo albo nie ma lozek. Albo cos tam. Albo wiekszosci jest juz wszystko jedno aby tylko urodzic. Ja to moge wiele rzeczy chciec. A wlepia mi dziecko od razu i tez bede musiala sie zajac. Mi juz wszystko jedno. Aby bez komplikacji.
 
Xmonax to dobrze że kotek się znalazł.
Aga super...gratuluję chłopaka i udanej nocy z mężulem.
Qńka dziękuje bardzo za słowa pocieszenia.
Dzięki Emikaa.Dobrze że Ci ten ból przeszedł.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry