reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Witam z rana.
Oj wczoraj znów padłam o 9.Strasznie padnięta jestem wieczorami...w żadnej ciąży tak nie miałam.
Safiya dziękuje.Wizyta o 9.30.
Evelinia u nas w szpitalu to czujesz się jak na wczasach full wypas w dobrym hotelu.Ale że nikt Ci tam nie pomaga przy dziecku więc czasem nie masz jak zjeść czy iść na siku to każdy chętnie wychodzi do domu.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Luska1979 &&& zaciśnięte
W moim szpitalu to się czujesz jak w tanim hotelu no mówię Ci nie dość , że jedzenia mało to i byle co eh szkoda gadać,a mordy mają takie że szok o wszystko się czepiają najlepiej leżeć i nie marudzić
 
reklama
Witajcie dziewczyny :) czy mogłabym jeszcze do Was dołączyć? Z chęcią podzielę się z Wami ta radością noszenia tego malutkiego serduszka w brzuszku :)
Podczytuje Was od kilku dni ale czekałam na wczorajszą wizytę, żeby móc już się pochwalić synkiem :) jestem w 14tyg 6dn.i wczoraj zobaczyłam moje ponad 7cm szczęście z siusiorkiem :)
Poza tym mieszkam obecnie w Niemczech, pochodzę z Dolnego Śląska, mam 31 lat i to moja pierwsza ciąża :)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Witamy i zapraszamy
Gratulacje zdrowego bobaska
 
Dzień dobry mamusie :)

@--Aga-- super <3 chciałabym tak jak Ty jiz zobaczyć mojego siusiaka i miec pewność na 1000% Gratuluje :*

@Anula2206 witaj ️ zapraszamy rozgość sie :) Tobie również gratuluje synka :)

Jezu jaka ja dzisiaj wstałam połamana :( plecy mnie bolą jak bym je gdzieś przewiała :/ Wczoraj fasolka miala chyba dobry wieczór bo jak polezalam to pod reka cos tam czułam, a jak siadlam po turecku bardziej. No mam nadzieje ze to pukanie o przesowanie to juz TO na pewno. Choc to moje male jest na prawdę bardzo delikatne zaczynam soe szczerze zastanawiać czy to aby napewno bedzie siusiak ha ha ha
No nic ode sprzątać dom, pranie nastawic i czekam jak na szpilkach do poniedzialkowej wizyty. Pewnie doktorek nie zrobi mi usg ale musze umowic się na polowkowe bo to w sobote juz 17 tydzien strzela :)
 
Dzień dobry.
U nas leje. Nie chce się z łóżka wychodzić! !!

Safiya , Aga gratuluję synów.

TrzymamY kciuki✊✊✊ za dzisiejsze wizyty!!!

Kobietki macie jakieś linki na sprawdzone te poduchy, żeby się lepiej spało☺. Chyba już też muszę się zaopatrzyc.

Jutro tłusty czwartek . Pieczecie pączki??
 
@myycha no co Ty:szok: myszko moja miałyśmy razem odliczać do terminu! Kochana prima aprilis jest za dobry miesiac.... :( u mnie wróżą na chlopaka tylko brzuch rośnie mi bardziej jak z mloda, bo mam go niżej. Z Dominikiem zaczynal mi rosnąć jiz od cyckow
 
Wiecie co.. Jakoś i ja o mój M od razu w głowach myśleliśmy, że to chłopak. Całkiem niedawno marzeniem była dziewczynka, ale kurcze tak się cieszę z (jak to powiedział lekarz) mojego "stworzenia siurko podobnego" :D ! Takie coraz bardziej realne to wszystko się staje :)
Chociaż pamiętam, jak za gówniarza mówiłam, że najpierw syn, potem córka, bo starszy brat musi bronić siostrę :D

Haha tak samo myślałam no i jest 7 letni syn więc mam nadzieję że teraz cora :p

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przede wszystkim - samych dobrych wieści tym, co dzisiaj wizytują. Chwalcie się po wizytach. Jakoś mnie to podnosi na duchu.

xmonax pisze:
Wrócił mój zagubiony kotek po 4 dniach nieobecności miałyście rację wymarcował się i przylazł wygłoszony a ja oczywiście już się martwiła i panikowałam nawet zdarzało mi się popłakać że już nie wróci
Stuprocentowy chłop :rofl2:. Zabalował, zgłodniał, wrócił do domu :laugh2: Dobrze, że się znalazł.

Aga, gratuluję chłopczyka :blink: I super, że cały dzień - aż do nocy - udany ;-) ;) A wybieracie spośród pięknych imion. Życzę Ci tego Tymka, skoro tak Ci się podoba. Mnie też się podoba :rolleyes2: Hehe.

U mnie to dziwnie kurcze. Jestem od początku ciąży przygotowana na chłopczyka kolejnego. Potem mi jeden lekarz na usg to potwierdził. A ja cały czas jakoś tak z tyłu głowy, że może jednak to dziewczynka... I chciałabym już kupić parę ciuszków konkretnych "płciowych" ;-) ;) ale jakoś się powstrzymuję... Tak więc Truskaweczka i Wiiktoriiaaa - dołączam do Was. Raz tak , raz tak. Póki co dzisiaj znowu komplecik neutralny kupiłam, tak przy okazji zamówienia bodziaków dla Witka.

Aaaaa!! Safiya, no suuuuper, że w końcu!!! A jednak się dało... no proszę. Chłopak! Gratuluję :blink:.

Anula2206, witaj :) I przede wszystkim gratuluję Ci chłopczyka.

luska1979 pisze:
Jedynie co u nas nie jest dobre w tym menu że kompletnie nie biorą pod uwagę że matki karmiące nie wszystko mogą jeść więc masz np.sok pomarańczowy do picia.
Wiesz co, to jest w ogóle jakaś skomplikowana sprawa, bo na zachodzie ogólnie jest w zasadzie wszystko dozwolone. Jak na forum dziewczyny z całej europy wymieniały się takimi informacjami to zawsze te z zachodu mówiły, że tam się lekarze i położne w głowę pukają jak te się ich pytają co mogą jeść, czy to co zjadły mogły spowodować jakieś problemy brzuszkowe u dzieci. Jak widać co kraj to obyczaj. Tylko biedna mama głupia w tym wszystkim. Bo niby tam dzieci mają inne brzuszki, że tam mogą mamy wszystko jeść, a w Polsce nie? :laugh2:

luska1979 pisze:
Dzag82 (...)Ty rodziłaś przez cc?To teraz będziesz też mieć cesarkę?
Niestety tak, obydwa porody to cesarka. Pierwszy niby ze wskazania ze względu na problemy z kręgosłupem, choć i tak awaryjnie był wyciągany miesiąc wcześniej, a drugi ze względu na ten poprzedni 3,5 roku wcześniej. Moja gin niby nie powiedziała kategorycznego "nie" na poród sn, ale jednak radziła nie ryzykować. Więc się zgodziłam, żeby było bezpiecznie. Teraz to już w ogóle nie mam nic do gadanie, bo po dwóch cesarkach, i to ostatnia w grudniu 2015 - no nie ma mowy na naturalny. Trochę przykro, bo coś mnie w życiu omija wyjątkowego i jedynego, ale niektórych rzeczy się nie przeskoczy.

myycha, yyyyyyyyyy? :oo: Nawet sobie nie żartuj. Absolutnie się nie zgadzam. Nie rób mi tego...
 
reklama
Do góry