reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Itta87 ja pisałam że przestawiasz dzidziusia na parę minut tylko na rozkręcenie laktacji a to nie jest to co pełne karmienie bo na początku leci mleko wodniste odpowiednik wody dla maluszka.
Mi Wiki nonstop wisiała na cycku a kolek nie miała więc jak się to ma do rad Twojej lekarki.
Ja dlatego też problemów z laktacją nie miałam.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Itta87 ja pisałam że przestawiasz dzidziusia na parę minut tylko na rozkręcenie laktacji a to nie jest to co pełne karmienie bo na początku leci mleko wodniste odpowiednik wody dla maluszka.
Mi Wiki nonstop wisiała na cycku a kolek nie miała więc jak się to ma do rad Twojej lekarki.
Ja dlatego też problemów z laktacją nie miałam.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom


Ja tylko mówię, co mi powiedziała pediatra. Maja być minimum godzinne odstępy.
 
Zaspamuje troche ale mam wene to co sobie będę żałować. Co do akcji burza jaka się tu przetoczyła tez nie wracam. Każdy powiedział co mial i git.

Gratuluję udanych wizyt. Ja mam wizytę w tlusty czwartek i mam nadzieję, że ginekolog podpatrzy z kim mamy doczynienia. Prosto po ide kuoic pake pączków w nagrodę. Tylko, że tu w At nie ma z róża... jak żyć? Z adwokatem, z morelami, czekolada wrrrr. No ale cóż zrobić jak sie nie ma co się lubi...
Zawsze mozesz sprobowac sama zrobic :)
 
reklama
Do góry