reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
W sumie to lekka przewałka jeśli to krzesełko w PL aż 500 zł kosztuje bo u nas ok.100 f. ale często trafia się fajna promocja .Ostatnio po tych przecenach grudniowych były za 70 f.w mothercare.A nawet jeśli 100 f.to kurs funta rzadko jest aż 5 zł.
Tak ciuszki z lidla super jakość.Ja co prawda miałam ciuszki typu piżamki albo polary dla starszych już dziewczynek ale do dziś nie widać na nich śladu użytkowania.
AniaCk udanego pobytu.
 
reklama
Wiktoriaa mówiłam Ci że można brać leki na alergię ale nie wszystkie i na pewno warto w pierwszym trymestrze jak nie wielkiej potrzeby ograniczyć ich zażywanie.
No ja dziś zaszalałam na Ebayu i zamówiłam trochę ciuszków ciążowych...póki co jeszcze ich nie potrzebują ale pewnie to tylko kwestia kilku tygodni.
U nas na szczęście już coraz cieplej w ciągu dnia jest i słoneczko coraz mocniej już też świeci.....znak że wiosna tużtuż.Koncem lutego mamy tydzien urlopu i mogłoby być pięknie.
 
Kurektyna, no może jest to jakiś sposób z tym ściąganiem bodziaka. Ale ściągniesz tak dwa razy i juz w ramionach rozwalone. Nie dość, że takie bodziaki na zakładkę z reguły są rozwalone na ramionach, to jeszcze takie rozciąganie... Nie, mnie nikt nie przekona do takich bodziaków. Za dużo już się nadenerwowałam przez nie przy dwójce :-p Tak samo jak nikt mnie nie przekona do pajacyków zapinanych po skosie od jednej nóżki :-D
A jak mi się dziecko usra hardkorowo, to po prostu zawijam do wewnątrz dół brudnego bodziaka i ściągam normalnie przez głowę. Nic się nie brudzi.

Myycha, a tam nie zauważyły :-p


maaatttkoo, ja też nie cierpię tych bodziaków z zakładkami. Potem dzieci łażą z jednym ramieniem gołym :D
 
Ikulka pojedź na ip i sprawdź dzidzie jak tak czujesz.
Kurektyna skąd ja to znam....u nas w pracy podobnie.Fajnie jest jak zawsze jesteś w pracy gorzej jak potrzebujesz wolne lub idziesz na zwolnienie.
Ja akurat miałam te szczęśćie że moje obydwie nigdy luźnych kupek nie miały bardziej zatwardzone więc w sumie zawsze wszystko było w pieluszcze i o ubrudzenie ciuszków się nie bałam.Może teraz będzie inaczej.Ale śpioszków rozpinanych od tyłu albo z boku też nie polecam.
 
Ja uwielniam body o takie
 

Załączniki

  • images.jpg
    images.jpg
    3,7 KB · Wyświetleń: 52
Ikulka jak Ci do tej pory nie przeszło to jedz do lekarza.
Ja mam brzuszek juz spory nie da sie go ukryć.
Wy już zaczynacie wyprawki robić a ja czekam jak się cieplej zrobi i będę miała pewność co do płci
 
dzag z pajacami po skosie zgadzam sie w 100% Nienawidze! Jak
Jest jeden wyjatek jak są oprocz tego rozpinane w kroku[emoji1] to rozwiazuje każdy problem
 
MamaT, ja jeszcze nic nie kombinuję z wyprawką. Jedynie wózek zaklepałam u znajomej, bo mój wózek to będzie za duży wydatek (dla dzieci rok po roku). Ze wszystkim czekam aż poznam płeć. Na razie o sobie pomyślę :-p inna sprawa, że takie rzeczy jak fotelik, wanienka, przewijak itp to jeszcze mam po synach, część ciuszków po chłopakach tez. A gdyby była dziewczynka to liczę na szwagierki które mają malutkie córeczki :-p
A te bodziaki rozpinane całe, albo takie zapinane na kopertę, to też lubię dla maluszków. Są rzeczywiście wygodniejsze przy ubieraniu. Chociaż przez głowę zakładać też się nie boję, więc w zasadzie mnie jest obojętne jakie mam bodziaki dla miesięczniaka. Byle nie z zakładkami na ramionach :-D
 
reklama
Przechodzi. Sluzu już nie ma brazowego. Nie chce jechać na ip bo oni zostawiają w szpitalu. A z kim córkę zostawię....
 
Do góry