reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Truskaweczka pisze:
No i nie rozumiem kupowania takim maluszkom mini wersji butów dorosłych. Po co im buty ze sztywna podeszwą, takie ciężkie, niewygodne :/
...i niezdrowe.
O tak, zapięcia na plecach to kiepski pomysł. Bluzę z kapturem można mieć, taką wyjściową :-p
Nie wiem jak inne mamy które juz mają dzieci, ale z moich obserwacji wynika, że przy pierwszym dziecku kupuje się pełno "dorosłych" ciuszków w wersji mini i stroi się je na potęgę. No owszem, ślicznie to wygląda. Ale ja maluszka wolę jako maluszka, w bodziaku i śpioszkach czy półśpiochach a nie w dżinsach i koszulce, śpiącego w pajacyku a nie w piżamce. Ten czas tak szybko mija, a jest taki uroczy.
 
reklama
@dzag82 dokładnie dzieci tak szybko rosną, aż za szybko. Ja też wolę takie bobaskowe zestawy przez pierwsze miesiące :) poza tym jest dziecku luźno i ma swobodę ruchów ;) na dorosłe ubrania przyjdzie jeszcze czas, nie ma sensu przebierać niemowlaczka za dorosłego
 
Cześć kocane!!!
Ja dziś poranek zaliczyłam od rwania z żołądka, znowa winna Kawusia męża... meczące bo szarpie praktycznie pusty żoładek aż boli! Ale poźniej już mam spokój[emoji16] Współczuję wszystkim dziewczynom które męczą wymioty cały czas!!!
Dziś pracuje do 18 i aż mnie skreca na samą myśl ze jeszcze tyle muszę tu wysiedziać... no ale trzeba. Teraz moi mają lezakowanie niby spoko bo moja grupa ładnie spi ale do mojej sypialni wrzucono mi 2 źle spiące sredniaki wiec nawet wyjscie na siusiu jest problemem bo jak się wyjdzie to zaraz płacz!

kotomiś z ciuchami ze smyka też zależy jak się trafi... trafiają się perełki ale nieraz po 3 praniach się szmaciły[emoji20] Ale naprzykład kupiłam Lence na wyprzedaży kurtkę softshell i byłam z niej bardzo zadowolona tak samo kupiłam kombinezon! Z sukienek też byłam.zadowolona.Także zależy jak się trafi!

dzag
Ostatnio znalazłam filmik poco te zakładki w body, jak sie dzieć "obsrajtuli cały to można je zdjąć do dołu nie umazując całego dziecka[emoji16] Osobiście sama nie lubię takich zakładek bo zawsze się te body tak szmacą rozciagaja i źle układają, ale odkąd(niedawno) dowiedziałam się o tej funkcji pokazałam dziewczynom i zaczełyśmy te zakładki wykorzystywać w trudnych sytuacjach[emoji1]

Wiktoria śliczny maluszek gratuluję udanej wizyty!

Ikulka, jak sie stresujesz to weź nospe i pojedz na IP, zawsze jak zobaczysz maluszka to się uspokoisz!

Ag.ta zdrówka dla męża!!

Wkurzyłam się znów na moją pracę, moja szefowa narzekała na nas( do kolezani ktora pracuje w fili przedszkola) że my ciągle tylko chodzimy na zwolnienie!!! Ja i moja druga ciężarna koleżanka, no weź ją qwa!! No chyba jasne że dla nas teraz najważniejsze są nasze dzieci... Mi powiedziała wczoraj że 8 nieda mi wolnego bo już wystarczy że koleżanka bierze 2.02... A ja naprawdę potrzebuje 1 dnia takiego dla siebie, akurat wtedy mam wizytę i myślałam że może bym sobie do fryzjera wczesniej poszła bo mam długie włosy które mi sie strasznie plączą!!!
Ale nie, mamy nie brać wolnego!!! Wczoraj jka wróciłam moj P powiedział żebym poszła na zwolnienie i sobie olała, jak mam się tam męczyć... Trzyma mnie tylko to że finansowo na zwolnieniu bedzie słabiej... Zobaczę po tej wypłacie męża(zmienił pracę) jak to teraz będzie wyglądało, bo to nie może być tak... czuje że to nie jest dobre ani dla mnie ani dla mojej corki ani dla tego maluszka w moim brzuchu!
Ogolnie moja szefowa.wychodzi założenia że czy my chore czy zdrowe to powinnyśmy chodzic!!! Nie bede ukrywać że jak którejś niema to jest problem bo są braki w personelu i jest nas za mało...ale to już chyba ich problemy..wrrrr[emoji34]


Wiktoria co za straszna baba!!! Nienawidzę takich lekarzy!! Jak można się tak zwracać do pacjenta?!?
Doskonale cie rozumiem.. ja w pracy miałam codziennie awantury ale niestety o pierdoly...
Skończyło się tak że poszłam na zwolnienie bo nie dałam rady. A na zwolnieniu mam tylko 1300zl co jest dla mnie straszne zwłaszcza że mąż wcale nie ma dużo lepszej płótnie pracy...
No ale są rzeczy ważne i ważniejsze...
Bierz sobie dzień na żądanie.. zadzwoń rano i powiedz ze się źle czujesz... i tak cię nie zwolni [emoji14]


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam atak braku sił i spania. Nie wiem co mi jest. Glukoza mi wychodzi 80 także to nie cukrzyca. Brak sił na nic. Mam taki syf w domu że płakać mi się chce. Dwa tygodnie L4 a ja nie zrobiłam nic! Weszło mi coś dzisiaj do tego między łopatkami. Taki ból że szok. Już nie wspomnę o wymiotach. Od rana niczym a potem tym co zjem. Jestem załamana :-(
 
Mama przyniosla mi ten prevomit. Leze narazie. Ale glowa boli. Mdli.

Nie moge sie doczekac lepszego samopoczucia i zakupow dla malego. Wczoraj widzialam smoczusia ze statkiem. Slodki taki....
 
reklama
Ag.ta f&f jest w tesco i tez mają niektóre fajne ubranka.Masz od niemowlaka do starszych dzieci i dla dorosłych ciuszki też.Że my robimy zakupy przeważnie w tesco to nieraz też dziewczynkom coś kupię z f&f a ceny są przystępne.
 
Do góry