reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@myycha a jak leczysz tą nadżerkę, bo mój gin nic mi nie proponował...hmm
Ja na pewno zobaczę twoje dzierganie bo jestem fanatyk [emoji3]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Właściwie to może źle się wyraziłam, bo leczę stan zapalny spowodowany nadżerką, o :D 10 dni gynalgin. Nie cierpię tych 'dowcipnych' tabletek, cały dzień z wkładkami, ehh a co do samej nadżerki to po tej ciąży muszę z nią w końcu zrobić porządek, lekarze zwykle ją bagatelizowali no ale ileż można tylko ją podleczać co jakiś czas..
 
reklama
Cześć kocane!!!
Ja dziś poranek zaliczyłam od rwania z żołądka, znowa winna Kawusia męża... meczące bo szarpie praktycznie pusty żoładek aż boli! Ale poźniej już mam spokój[emoji16] Współczuję wszystkim dziewczynom które męczą wymioty cały czas!!!
Dziś pracuje do 18 i aż mnie skreca na samą myśl ze jeszcze tyle muszę tu wysiedziać... no ale trzeba. Teraz moi mają lezakowanie niby spoko bo moja grupa ładnie spi ale do mojej sypialni wrzucono mi 2 źle spiące sredniaki wiec nawet wyjscie na siusiu jest problemem bo jak się wyjdzie to zaraz płacz!

kotomiś z ciuchami ze smyka też zależy jak się trafi... trafiają się perełki ale nieraz po 3 praniach się szmaciły[emoji20] Ale naprzykład kupiłam Lence na wyprzedaży kurtkę softshell i byłam z niej bardzo zadowolona tak samo kupiłam kombinezon! Z sukienek też byłam.zadowolona.Także zależy jak się trafi!

dzag
Ostatnio znalazłam filmik poco te zakładki w body, jak sie dzieć "obsrajtuli cały to można je zdjąć do dołu nie umazując całego dziecka[emoji16] Osobiście sama nie lubię takich zakładek bo zawsze się te body tak szmacą rozciagaja i źle układają, ale odkąd(niedawno) dowiedziałam się o tej funkcji pokazałam dziewczynom i zaczełyśmy te zakładki wykorzystywać w trudnych sytuacjach[emoji1]

Wiktoria śliczny maluszek gratuluję udanej wizyty!

Ikulka, jak sie stresujesz to weź nospe i pojedz na IP, zawsze jak zobaczysz maluszka to się uspokoisz!

Ag.ta zdrówka dla męża!!

Wkurzyłam się znów na moją pracę, moja szefowa narzekała na nas( do kolezani ktora pracuje w fili przedszkola) że my ciągle tylko chodzimy na zwolnienie!!! Ja i moja druga ciężarna koleżanka, no weź ją qwa!! No chyba jasne że dla nas teraz najważniejsze są nasze dzieci... Mi powiedziała wczoraj że 8 nieda mi wolnego bo już wystarczy że koleżanka bierze 2.02... A ja naprawdę potrzebuje 1 dnia takiego dla siebie, akurat wtedy mam wizytę i myślałam że może bym sobie do fryzjera wczesniej poszła bo mam długie włosy które mi sie strasznie plączą!!!
Ale nie, mamy nie brać wolnego!!! Wczoraj jka wróciłam moj P powiedział żebym poszła na zwolnienie i sobie olała, jak mam się tam męczyć... Trzyma mnie tylko to że finansowo na zwolnieniu bedzie słabiej... Zobaczę po tej wypłacie męża(zmienił pracę) jak to teraz będzie wyglądało, bo to nie może być tak... czuje że to nie jest dobre ani dla mnie ani dla mojej corki ani dla tego maluszka w moim brzuchu!
Ogolnie moja szefowa.wychodzi założenia że czy my chore czy zdrowe to powinnyśmy chodzic!!! Nie bede ukrywać że jak którejś niema to jest problem bo są braki w personelu i jest nas za mało...ale to już chyba ich problemy..wrrrr[emoji34]


Wiktoria co za straszna baba!!! Nienawidzę takich lekarzy!! Jak można się tak zwracać do pacjenta?!?
 
Dziewczyny! naklepałyście tyle że nie ogarniam, nawet nie pamiętam co komu chciałam odpisywać :)

A tak naprawdę to myślami od 2 dni jestem z Adeline i jej dzieciątkiem, w pracy wczoraj się popłakałam, strasznie empatycznie to odbieram :((( Mam nadzieję że sobie poradzi z tą sytuacją..

Jak niektóre z was, ja również zaczęłam 2 trymestr i w ogóle nie ma poprawy- ciągle śpiąca, zmęczona a mdłości okropne!!! na szczęscie nie wymiotuję i mogę jeść.
Podejrzewam że mam już min 2 kg na plusie,a czuję że nawet więcej i boję się zważyć. Nogi mi spuchły już trochę więc zatrzymuje mi się woda, co to będzie latem?!

Ostro zaczął się temat zakupów widzę.
Skrótowo

krzesełko mam od 5 lat to samo, rośnie z dzieckiem, a teraz iz drugim będzie :) coś w stylu hauck, Link do: Hauck krzesełko Gamma+ | sklep dla dzieci TOMI.pl
Należę do praktycznych osób więc polecam takie rozwiązanie

Pepco- raczej badziewie ale można trafić- macać i jeszcze raz dotykać, dobrą bawełnę czuć w rękach

Sieciówki- nie stać mnie, chyba że wyprzedaże, chociaż z reguły są śmieszne. Np. Endo (porządne ubranka) body z 49,9 na 29,9 LOL, jedna sztuka!

Na ubranka będę polować w używkach głównie lub po koleżankach, miałam swój sklep kiedyś i bardzo ładne i tanie rzeczy można kupić.
Najlepsze moim zdaniem są ubranka skandynawskie, Carter's również świetne, Next, Mothercare, Kapphal itp.

Parę dni temu kupiłam zestw ok 40 ubranek za 70 zł z przesyłka na allegro, głównie śpiochy i body- do spania, w domu idealne. Na piersze 3 miesiące więc już w zasadzie mam podstawę;)

"Wyjściowe" zacznę kupować jak poznam płeć (2.02 mam nadzieję)

Kobiety piszcie o sprawdzonych wózkach, mam mętkik w głowie, chciałabym żeby był kompatybilny z jakimś fotelikiem co na iso-fixie można zamontować np maxi cosi. Oczywiście interesuje mnie używany, w miarę lekki no i ze skrętnymi kołami!!!

Buziaki mamuśki :))
 
Brzuszek bez zmian widocznych ale ciężej mi się schylać, nachylać i przekręcać na niego.... taki dziwny dyskomfort wtedy czuję i sztywność
 
Kurektyna, no może jest to jakiś sposób z tym ściąganiem bodziaka. Ale ściągniesz tak dwa razy i juz w ramionach rozwalone. Nie dość, że takie bodziaki na zakładkę z reguły są rozwalone na ramionach, to jeszcze takie rozciąganie... Nie, mnie nikt nie przekona do takich bodziaków. Za dużo już się nadenerwowałam przez nie przy dwójce :-p Tak samo jak nikt mnie nie przekona do pajacyków zapinanych po skosie od jednej nóżki :-D
A jak mi się dziecko usra hardkorowo, to po prostu zawijam do wewnątrz dół brudnego bodziaka i ściągam normalnie przez głowę. Nic się nie brudzi.

Myycha, a tam nie zauważyły :-p
 
reklama
Dzoewczyny a jak z waszymi brzuszkami?
Bo ja dzisiaj macam macam i jakos tako miekki a jak sie poloze to nawet depresja zamiast górki[emoji53][emoji53]U mnie wogole jie widac ze jestem w ciazy[emoji22][emoji22]

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie też jeszcze nic nie widać, przynajmniej w dzień, wieczorem coś tam się pokazuje ale wiadomo jak to jest. Waga nadal -1kg, mam nadzieję, że chociaż wyrównam niedługo. Zaczęłam już coś jeść pożywniejszego ale dalej odrzuca od mięsa :/
Przeglądałam właśnie wczoraj dziergane buciki i o matko, są nawet odwzorowania markowych butów sportowych :D Udziergacie mi takie ? hehe
1.0x0.jpg il_340x270.1067767704_6s4x.jpg il_fullxfull.996994917_n8tw.jpgbaby-nikes-5.jpg

Ja podobnie jak wy nie mogę się doczekać wiosny i lata, w tym roku odpuszczamy sobie wakacje ale na szczęście mamy ogród działkowy na którym przesiedzę chyba całe lato i przy okazji posadzę kwiatki, warzywka, owoce, na działce zawsze jest robota :)
 

Załączniki

  • 1.0x0.jpg
    1.0x0.jpg
    65,1 KB · Wyświetleń: 48
  • il_340x270.1067767704_6s4x.jpg
    il_340x270.1067767704_6s4x.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 49
  • il_fullxfull.996994917_n8tw.jpg
    il_fullxfull.996994917_n8tw.jpg
    294,5 KB · Wyświetleń: 48
  • baby-nikes-5.jpg
    baby-nikes-5.jpg
    267 KB · Wyświetleń: 42
Do góry