reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja też się już wiosny nie mogę doczekać. Poza tym, że po prostu nie cierpię zimy, to byłoby tyyyle mniej ubierania siebie i dzieci przy każdym wyjściu.
Dzisiaj już przejrzałam sukienki na Allegro i tyle ślicznych znalazłam, że będę musiała sporą selekcję zrobić. Ale po najbliższej wypłacie powoli zaczynam kupowanie ubrań ciążowych. Kilka nowych sobie kupię, a co :-p

AniaCK, no bombowo!!

Klusek, aż niewyobrażalne, że aż tak Cię wymioty męczą. Współczuję :(
 
I co do wiosny też już się nie mogę doczekać kiedy będę mogła już wyjść do ogrodu bawić się w ogrodnika ;) nieraz jak nie mogę spać to planuje co gdzie będę sadzic/ stawiać w ogrodzie ;-)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
I co do wiosny też już się nie mogę doczekać kiedy będę mogła już wyjść do ogrodu bawić się w ogrodnika ;) nieraz jak nie mogę spać to planuje co gdzie będę sadzic/ stawiać w ogrodzie ;-)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja ze zawodu jestem ogrodnikiem w tym niestety nie poszaleje bo budowę zaczniemy ale za 2 lata bede szaleć
 
A ja sie wkurzyłam bo zamówiłam sukienki 2 ze 2 tyg temu i wczoraj mi piszą ze jest problem z wysyłka i będą dopiero po 7.02 a ja jednej z nich potrzebuje na przyszłą sobotę wrrr
 
Musze was nadrobic ale najpierw napisze. Bylam u takiego lekarza, zevbrak slow. Na pogotowiu i rodzinny nie kazali brać lelow na alergie astme w zadnym wypadku. Ide do tej baby i sie pytam czy jest to bezpieczne bo jednak dwóch zabronilo, a ta z tekstem czy mam komórki mózgowe i ze jak nie chce brac leków to zebym odrazu ciążę usunęła..
 
Cześć dziewczyny, chyba żadna nie zauważyła mojej nieobecności, ale jakby co to żyję :p
Aktualnie combo - leczę nadżerkę, łykam Furaginę na zapalenie pęcherza a do tego jestem przeziębiona. Dzisiaj idę po raz któryś już na warsztaty z Bezpiecznego Malucha, pierwszy raz trafiłam na nie w momencie kiedy jeszcze nie mam brzuszka, zwykle musiałam się na nie już doturlać ;)

Czytałam właśnie o Adeline.. jestem w szoku, nie mam pojęcia co Ci napisać w takiej sytuacji... trzymam mocno kciuki za same pozytywne wieści..
 
Ja kolezance udziergalam jak szłam do niej maleńka zobaczyć zrobiłam jej opaskę buciki i zawieszke do smoczka do tej pory je ma na pamiątkę zostawiła :). I właśnie dla takie maleństwa zrobię mojemu maluszkowi

Piękny pomysł na prezent!! Ja też uwielbiam dziergać, choć na razie robię sobie przerwę. Ale jeśli macie ochotę zobaczyć to wskoczcie na fb na Mama Dzierga :)
 
reklama
Do góry