reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Trochę się zdrzemnęłam, byłam z psem na spacerze i teraz obiad wstawiłam bo zaraz dzieci wrócą do domu.
Czekam teraz na decyzje prezydenta...odnośnie likwidacji gimanzjów:unsure:...bo to moje miejsce pracy...
Potem popakuje rzeczy i jurto meldujemy się z Kajuśka na oddziale.mam nadzieję,że bedzie się gdzie położyć...bo w tamtym roku spędziłam 3 noce na krześle- ale jakos teraz w ciazy sobie tego nie wyobrażam:sad:.
Wszystkim chorowitkom zdrowia!!
Fajnie kobietki ,że niektóre nie mają żadnych innych niezbyt przyjemnych objawów ciaży!!To na bank nie świadczy o niczym złym!!
Ja w porównaniu do moich poprzednich teraz mam luksus....i jeśli tak zostanie to bede przeszczęśliwa!!Mdłości się zniesie.Sikanie też!!I senność kiedyś przejdzie !Wszytko do przeżycia.
Z Filipem wymiotowałam przez 7 miesiecy jak kot i miałam cukrzyce!Z Kajuśka od początku pod górke, palmienia, zagrozenie ciaży, leki na podtrzymanie i leżenie ponad 3/4 ciaży plackiem w łóżku.
Dlatego teraz jak się oakząło ,ze udało nam się ...to jedyne co mnie przeraża to chodzenie w ciazy!Aby nie zapeszyć napiszę - żeby zostało tak jak jest to bedzie mistrzostwo świata!!
 
reklama
Atfk, a ta wizyta w szpitalu to w związku z nogą? Czy coś innego? Kurcze, na Prokocimiu w Krakowie tez takie super warunki są na niemowlęcym oddziale. stare fotele. Dramat. Tez to już kilka razy przeżywałam.
 
Witajcie! Ja rano bylam na wynikach,mocz krew i crp, mocz ok ale stan zapalny jest w krwi...wiec antybiotyk nadal biore i zobaczymy co dalej.boli mnie podbrzusze ale chyba bardziej ten pecherz...mam nadzieje ze z malenstwem jest ok i ze wszystkie stany zapalne mina...wizyta w srode

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, widać mój suwaczek? musiałam coś zepsuć ;/ Zmieniałam, bo lekarz nie uwzględnił OM a datę owulacji konkretną, bo u mnie akurat wiadomo co i jak.
 
@Olciaj ja też nie mam już żadnych objawów wcześniej to mnie piersi bardzo bolały teraz puściło, ale z synem miałam tak samo zero uczucia ,że jestem w ciąży

@GuaRaNa miałam już kilka razy to samo napisałam się a tu cyk i zniknęło myślałam,że się wścieknę :p
 
Dorotea, mam właśnie dokładnie to samo. Jakieś dwie godziny temu chciałam zaktualizować suwaczek i tez mi takie bzdury pokazuje w stopce teraz. Myślałam, że to kwestia tego, że robiłam to na komórce a nie laptopie.

Ratatujek, najważniejsze, żeby stan zapalny szybko minął. Samym przyjmowaniem antybiotyku się nie przejmuj. Na pewno masz przepisany taki dozwolony w ciąży.
 
@atfk powodzenia w tym szpitalu. Nie da się czegoś swojego przytargać? Byłam raz z młodą na badaniach 1 dzień to laski na podłodze na karimatach spały...o zgrozo...

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Atfk, a ta wizyta w szpitalu to w związku z nogą? Czy coś innego? Kurcze, na Prokocimiu w Krakowie tez takie super warunki są na niemowlęcym oddziale. stare fotele. Dramat. Tez to już kilka razy przeżywałam.
Kaja ma problemy ze stawami, od dwóch lat próbują jà zdiagnozować.a jedziemy powtórzyć wynik który już dwa razy wszedł zły.
Nie mam pojęcia jakie tam v teraz panują reguly; bo się przenieśli w nowe miejsce. Na starym normalnie mogłam się koło niej położyć w nocy. Ehh

U mnie w sercu smutek. ..wygląda na to że za niecale trzy lata nie będzie już mojego miejsca pracy, więc po macierzyńskim mogę nie mieć gdzie wracać
 
@atfk powodzenia w tym szpitalu. Nie da się czegoś swojego przytargać? Byłam raz z młodą na badaniach 1 dzień to laski na podłodze na karimatach spały...o zgrozo...

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Karimate biorę ale czy będzie ja gdzie rozłożyć. ..ostatnio nie było bo sala mała. Ale teraz jak jestem w ciąży to trochę mnie przeraża . Nie zostawię jej wiadomo. A jedziemy do szpitala prawie 100 km od domu.
 
reklama
Do góry