reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
to byś musiała mieć 9610 zł co miesiąc chyba nikt tyle nie zarabia [emoji14] no chyba,że za granicą mąż legalnie pracuję, mi się wydaję,że będzie to 500+ jeśli chcą się utrzymać na tych stanowiskach :p
Jesli wezma dochody z 2015 roku a ja wtedy nie pracowalam to co wtedy? Druga sprawa jest taka ze w 2015 bylam jeszcze mezatka.. nie kumam tych przepisow.. :/

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie :) ja właśnie jem śniadanie ale robię to na siłę :/ w nocy miałam takie nudności, że nie mogłam spać :(
My dwa lata temu nie dostaliśmy becikowego bo przekroczyliśmy ten próg dochodowy. Teraz do wszystkiego jest wymagane pełno papierów i progi są, żeby jak najmniej ludzi dostawało kasę. Taka prawda
 
Emilia na mój rozum powinni wziąć pod uwagę aktualna sytuację z uwzględnieniem 2016 ale to chyba wcale nie jest takie proste. Beznadziejne te papierki i ta polityka anty prorodzinna teoretycznie dają ale tak żeby prawie nikt nie dostał. No dość narzekania. Czas pomyśleć jak przetrwać jutrzejszy dzień bez mdłości w pracy.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry.
Ale produkcja. ...w domu doczytam.
Ja w pracy. ...lenia mam oczywiście i marzę o swojej kanapie.
Miłego dzionka życzę. U nas szyta trochę zimowo. ..ale teraz deszcze wyrzec zaraz będzie d....
 
Emilia na mój rozum powinni wziąć pod uwagę aktualna sytuację z uwzględnieniem 2016 ale to chyba wcale nie jest takie proste. Beznadziejne te papierki i ta polityka anty prorodzinna teoretycznie dają ale tak żeby prawie nikt nie dostał. No dość narzekania. Czas pomyśleć jak przetrwać jutrzejszy dzień bez mdłości w pracy.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Koko a ktory u Ciebie tydzien? Ja 8tc i mdlosci powoli powoli zanikaja..dzis tylko mam jadlowstret..od rana tylko na jednej kanapce..obecnie na l4 i antybiotyku bo kaszel straszny :/

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka Laseczki :*
Witam się poświątecznie i noworocznie :)
Niestety nie nadrobie wszystkiego bo dużo tego się nazbierało, aczkolwiek witam nowe Mamusie :) mam nadzieje ze nasza grupa ciągle rośnie w siłę!
Od teraz postaram się byc bardziej na bieżąco i skrobnąć co nieco co jakiś czas.
Również dołączam do mam z czwartkowa wizytą. Juz się nie moge doczekać żeby zobaczyć moje Słoneczko :)
Co do szczepień, my szczepilismy naszą Gwiazdę skojarzona szczepionka 5w1, na pneumokoki i rotawirusy. Dlatego strasznie sie cieszę ze od tego roku te pneumokoki bbędą za darmo.
Co do ciśnienia jest raczej w normie, ale puls to około 90, serce musi pracować za dwoje w końcu.
 
reklama
Hejka Laseczki :*
Witam się poświątecznie i noworocznie :)
Niestety nie nadrobie wszystkiego bo dużo tego się nazbierało, aczkolwiek witam nowe Mamusie :) mam nadzieje ze nasza grupa ciągle rośnie w siłę!
Od teraz postaram się byc bardziej na bieżąco i skrobnąć co nieco co jakiś czas.
Również dołączam do mam z czwartkowa wizytą. Juz się nie moge doczekać żeby zobaczyć moje Słoneczko :)
Co do szczepień, my szczepilismy naszą Gwiazdę skojarzona szczepionka 5w1, na pneumokoki i rotawirusy. Dlatego strasznie sie cieszę ze od tego roku te pneumokoki bbędą za darmo.
Co do ciśnienia jest raczej w normie, ale puls to około 90, serce musi pracować za dwoje w końcu.
U mnie puls tak samo;)
 
Do góry