reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Za neta bo to chyba po 20 tc norma na każdej wizycie że położna słucha bicia serduszka właśnie.
Dziewczyny tu Was też znajomi mogą namierzyć bo na te forum każdy może wejść i poczytać.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale przy córkach nie było ograniczeń finansowych i jakoś to łatwo i szybko załatwiliśmy. A o tych 7 dniach wiem bo siostrzenica teraz urodziła i mieli 7 dni na załatwienie formalności z becikowym

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Za neta bo to chyba po 20 tc norma na każdej wizycie że położna słucha bicia serduszka właśnie.
Dziewczyny tu Was też znajomi mogą namierzyć bo na te forum każdy może wejść i poczytać.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Dlatego ja bym chciała żeby może za miesiąc @Truskaweczka2017 zrobiła grupę zamkniętą
 
reklama
Ale przy córkach nie było ograniczeń finansowych i jakoś to łatwo i szybko załatwiliśmy. A o tych 7 dniach wiem bo siostrzenica teraz urodziła i mieli 7 dni na załatwienie formalności z becikowym

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
no ja z synem też miałam bez dochodu tylko akt i zaświadczenie , a teraz wymyślają
 
Do góry