reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Za_necia trzymam kciuki.
Miodulka dobrze będzie

Ja miałam pierwszy porod wywoływany trwał 2.45 h drugi sam się zaczął 1.5 h mam nadzieje ze z trzecim zdarze do szpitala ale ze tez szybko pójdzie
 
Luska pisze:
Dzag, pierwsze dziecko to wcześniaczek?
Tak to racja poród naturalny to coś wyjątkowy.Ból okropny ale warty tego przeżycia.
Tak, Tymek zamiast 4 sierpnia przyszedł na świat 4 lipca. Długa historia ;-) ;)
A no właśnie. Poród naturalny jest ciężki, ale tak nas natura stworzyła, tak powinno być. Mnie zawsze będzie brakowało choćby jednego takiego porodu. Ale cóż, niektórych rzeczy się nie przeskoczy :sorry:.

GuaRaNa pisze:
Jest nas 3 ale mąż dobrze zarabia
To nic tylko się cieszyć :tak:. Jednorazowe becikowe Wam niepotrzebne. Lepiej co miesiąc dobrze zarabiać niż raz dostać zastrzyk kasy po urodzeniu się dziecka :tak:.

MamaT, to co raz szybsze te Twoje juz i tak ekspresowe porody :laugh2:. Uważaj, co byś tym razem zdążyła do szpitala :rofl2:.

Za_necia, już wiele razy słyszałam, że podejście do ciężarnych, szczególnie w pierwszym trymestrze, na Wyspach jest dość lajtowe. Że natura rządzi i takie tam. mam mimo wszystko nadzieję, że się Tobą porządnie zajmą.
 
Za necia to dziwne że nie chcieli Ci przetoczyć krwi.Może ja lepiej trafiłam.Nie mogę narzekać bo i w szpitalu dbali o mnie dobrze a i w sytuacji z Emilką czy Wiki też wszystkie badania mamy za darmo i terapie i nie czułam się nigdy zbywana.Trzymam kciuki.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też jestem ciągle śpiąca. W nocy śpię a i tak po południu padam.
Marzę o tym żeby to przeszło. ..nigdy wcześniej nie chodziłam spac po 21 i nie spałam w dzień.Wierze że z końcem trymestru wróci werwa .
 
Za necia nie rozumiem czemu lepiej że Ci krwi nie przetoczyli.Nie rozumiem.
Ja różnie czasem też mam problemy ze spaniem w nocy.
Zbieram się z dziewczynkami na spacer.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Uff juz w domu:) Dziękuje wszystkim za pozytywne myśli! Jesteście Kochane :) nie jest najgorzej :) a wiec tak: ogólnie krwawienia lekarz nie widział juz, śluz podbarwiony krwią ale szyjka zamknięta i nie wyglądało mu to na jakieś początek poronienia itp. A co najważniejsze ! Aż sie popłakałam jak powiedział i pokazał...ze aaaaaa bije serduszko !:))))))) i Wogole inny wymiar fasolki niż na wczorajszej wizycie. Niby wczoraj nowa prywatna przychodnia, sprzęty itp nowe i wyszło ze ciąża 5 tydz i 5 dzień a echo zarodka 2 mm i bez tętna. A dzisiaj i pulsowała kropeczka i miała 8,6 mm co wskazuje na 6 tyg i 5 dni, a wg OM mam 6 tyg i 3 dni:) wiec co to za lajza mi wczoraj badała to ja nie wiem...aż taka różnica,moze sprzęt gorszy ale aż tak...!
Ogólnie lekarz stwierdził ze wiadomo ciaza wczesna, wszystko sie moze zdarzyć ale narazie jest ok:) a po zwolnienie i ewent duphaston to mogę przyjść prywatnie Haha ale ogólnie lekarz bardzo przyjemny :)
Boszzzz co ja dzisiaj sie stresu najadłam... masakra. Bądź co bądź ten śluz nie jest normalny ale skoro nie leci Hm stamtąd to niech sobie bedzie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wspaniale bardzo sie ciesze :):)
 
Do góry