reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Zanecia, genetyczne można wykonać tylko między 11-14 tyg ciazy, potem główka dziecka odchyla sie jakoś do tylu i nie ma szans na mierzenie przeziernosci karkowej aż do końca ciazy.
W 20 tyg to bardziej jakieś "połówkowe" badania...
Genetyczne i test pappa wlasnie wczesniej musi być wykonany.

Ja chyba zaraz wypluje płuca, mam taki kaszel, ze juz nie wiem co robic[emoji30] macie jakieś domowe sposoby?
Czekam do 8.30 i bede dzwonić do mojej lekarki, bo moje ciśnienie bez lekow wariuje i bardzo sie denerwuje, ze zaszkodzę fasolce[emoji17] wczoraj po drzemce 170/110, dzis po obudzeniu 150/90, ja nie wiem co ona na pomysł wpadła żebym spróbowała bez lekow na poczatku, nie wiem co jest bardziej niebezpieczne[emoji849]

Sen z dinozaurem masakra! Te najgorsze są zawsze najbardziej realistyczne[emoji51][emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Tak jak piszesz Cheebay , genetyczne jak mi to moja ginka rozpisała między 11- 13+ 6 dni, a w 21-22 badają rozwój narządów, przepływy serca itp.
Na kaszel moze jakieś inhalacje? Miodzik? I mój nieoceniony w takich przypadkach czosnek :):) albo tradycyjny domowy syrop z czosnku, cebuli miodu i cytryny:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Smaruję się na razie oliwką dla dzieci a niedługo planuję zaczynać używać bio oil , jest dość drogi ale rewelacyjny, w poprzedniej ciąży nabrałam 24 kg i ani jednego rozstepu nie mam

Ja w 1 ciąży chciałam sie smarować Oliwka Johnsona ta dziecięca i wyszło mi od razu uczulenie:) pózniej gdzieś wyczytałam ze moze być tak ze tylko w ciąży jest sie uczulonym, ale od tamtej pory" dziękujemy Ci essi dżonson" ;) btw. Wiele osób nie kojarzy tego hasła z reklamy i jak je powiem to ze co? Ale o co chodzi? Jaki dzonson?:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Iuska1979 jak to masz genetyczne ? Przecież tu sa w 20tyg dopiero ?
Ja tez mam sny ze krwawię , cała spocona sie budzę...
Truskaweczka a ja bym spędzała święta w 3 ... W Polsce [emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pierwsze prenatalne jest między 11 a 14 tc,przezierność karkowa,szukanie kości nosowej itp.plus test pappa.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też mam zamiar używać bio oil.Mi jeszcze brzuszek nie rośnie.
Ale mnie dziś głowa boli i staram się gotować plus opiekować się dziećmi i tak sobie mi to wychodzi..

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Iuska1979 zgadza sie ale w uk słyszałam ze robią dopiero w 20 tygodniu. Nie wiem bo nie dotrwałam tu ale leciałam specjalnie do polski w 13 Tyg na badania


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Normalnie na pierwszym usg Ci robią badanie genetyczne i test pappa od razu.Chyba źle słyszałaś za necia.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry