reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@JustynaWM Rozstępy to też kwestia genetyczna, ja też używałam bardzo drogich kremów a mimo to je mam :/
@za_necia11 mnie jeszcze nic nie swędzi, ale smaruję się cały czas, bo teraz też taka pora roku,że skóra sucha

@cheebay a mi się śniło,że uprawiam seks , hehe chore wiem,ale chyba taką chcice mam :p

@emikaa , ale właśnie dzieci najczęściej mają uczulenie na jonson ;) to chyba nie tylko ciąża

a dzisiaj się troszkę narobiłam, ale jutro mam z głowy , a u was jak tam ?
 
reklama
Ja jestem w pracy i muszę wszystko jutro przygotować.
Bo mi ostatnio (w poprzedniej ciazy) moja midwife pokazała zdjęcia dzieci z zespołem downa i powiedziała ze to badanie bede miec w 20tyg ale mogłam cos złe zrozumieć bo mega złe sie czułam a takie spotkanie z midwife trwa 3godziny ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie ostatnie ciacho w piekarniku. Małż odkurza. Jeszcze prezenty spakować. Mam dość.

Wiele dzieci jest uczulonych na johnsona.

Ja się smarowałam zwyklakiem z nivea, ale u mnie i u mamy genetycznie rozstępów na brzuchu brak. Mam za to na piersiach...

Jak tak myślę o tym usg genetycznym to dobrze wg obliczeń mam na 13 tydzień.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W zapobieganiu rozstępom chodzi o systematyczne nawilżanie. Bez względu czy będziecie to robiły zwykłą oliwką czy mega drogim balsamem. Jeśli nie chcecie mieć rozstępów to zacznijcie smarować się już teraz bo tu ważne jest nawilżenie i uelastycznienie skóry. No i jeśli nie będzie tego robić systematycznie to nawet super drogi balsam nie pomoże. Taka prawda :p poza tym tak jak pisze @Adeline89 skłonność do rozstępów to też genetyka
 
Ja używałam drogich kremów i mi nie pomogly bo rozstepy mam. I jak dziewczyny piszą że to zależy od genów to tak jest. A kremami można tylko złagodzić powstawanie rozstepow
 
Ja uzywam falvit mama oraz folik i wyniki mam super.Co do Bety widze ze tu kazda prawie z was robi kiedy chce a ja robilam tylko raz na samym poczatku i powiedzialam ze nie dam sie zwariowac.Ci do badan prenatalnych mam swoje zdanie moja siostra wykonuje takie badania i nie sa one stu procentowach pewnoscia a jak mowi nabijaja kase innym.I tez bywaja pomyłki.W poprzedniej ciazy nie robilam i teraz robic nie bede.Nie chce świrowac.Co do swdzącej skóry może byc przyczyna twardej wody badz okres zimowy .Jakos nie spotkalam sie zeby w 1 trymestrze swedzia skora od ciazy bo nie jest nawet widoczna .Ja wiem ze czlowiek wmowi sobie wszystko bo cieszy sie ciaza ale nie wariujcie .Bo jak jakis lekarz by poczytal niektore domysly to by sie uśmiał.

w4sqdqk3hs9kathh.png
 
Mam prenatalne z racji wieku na NFZ. Co gorsza te wyniki niekiedy wychodzą bzdurne zwł. Pappa bo to komputer statystycznie liczy. Mieliśmy taki przypadek w rodzinie. Ale na usg się cieszę.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
AniaCk my sie tylko wymieniamy spostrzezeniami w tej grupie, do wszystkiego podchodzimy z dystansem wiec o co chodzi z tym usmianiem sie. Mnie swędzi skóra na brzuchu od 3 dni i mam wiadomość brzuch nawet koleżanki mi mówią. A wcale bym nie chciała aby było mi widać. Racja jest bardzo twarda woda w uk ale dziwne ze po półtora roku zaczęła mnie swędzieć akurat na brzuchu


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry