reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Adeline, ja mam mnóstwo rozstepow po okresie dojrzewania kiedy zachorowałam na tarczycę i nagłe dużo przytyłam. Może rzeczywiście to przypadek ze po Bio Oil w ciąży mi się nie zrobiły, ale postanowiłam ten przypadek powtórzyć :-) bio oil stosuje się też na stare blizny i rozstępy a także na twarz jak mamy suchą skórę
AniaCk uwierz mi że w pierwszym trymestrze już widać ciążę u niektórych kobiet zwłaszcza przy kolejnych dzieciach. Może taki fakt- w 9tyg (czyli w moim) macica osiąga wielkość małego melona. Może więc być widać? Może. Zależy od mięśni brzucha, ja ich nie mam więc już mnie wywaliło :p
 
reklama
Ja jestem w pracy i muszę wszystko jutro przygotować.
Bo mi ostatnio (w poprzedniej ciazy) moja midwife pokazała zdjęcia dzieci z zespołem downa i powiedziała ze to badanie bede miec w 20tyg ale mogłam cos złe zrozumieć bo mega złe sie czułam a takie spotkanie z midwife trwa 3godziny ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba źle ją zrozumiałaś bo na diagnostykę w kierunku zespołu downa to w 20tc jest już za późno.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
życzę Ci nadziei, własnego skrawka nieba,
zadumy nad płomieniem świecy,
filiżanki dobrej, pachnącej kawy,
piękna poezji, muzyki,
pogodnych świąt zimowych,
odpoczynku, zwolnienia oddechu,
nabrania dystansu do tego, co wokół,
chwil roziskrzonych kolędą,
śmiechem i wspomnieniami.
Wesołych świąt!
 

Załączniki

  • images.jpg
    images.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 58
Adeline89 pisze:
@emikaa , ale właśnie dzieci najczęściej mają uczulenie na jonson ;) to chyba nie tylko ciąża
Bo Johnson to ogólnie syf. Skład ma kiepski jak na kosmetyki dla niemowląt. Skoro nawet dorośli mają często problemy skórne, to jak ma reagować skóra dziecka czy niemowlęcia... Jest wiele dużo lepszych, delikatniejszych i bardziej naturalnych kosmetyków.

AniaCK pisze:
Ja wiem ze czlowiek wmowi sobie wszystko bo cieszy sie ciaza ale nie wariujcie .Bo jak jakis lekarz by poczytal niektore domysly to by sie uśmiał.
Otóż to :rofl2:. Czytam i zastanawiam się jak możecie już mieć swędzącą skórę na brzuchu od rosnącego brzucha albo 7 razy w nocy biegać do WC... Dziewczyny, to się dopiero zacznie, naprawdę :blink:. Spokojnie.
Ja mam zerowe mięśnie brzucha, oponki, dodatkowo rok po poprzedniej ciąży :dry: Ojjjj, brzuch mi szybko wywali tym razem...

Asix5, jakkolwiek głupio i niemożliwie to zabrzmi w kontekście posiadania przez Ciebie juz małego synka, leżakuj kobieto ile się da, wszystko musi być w porządku. mąż jest w stanie Cie odciążyć? Trzymam kciuki, by wszystko było ok :blink:
 
Ostatnia edycja:
Witam was
Wczoraj ok 23 zobaczylam na papierze zywa czerwona krew niewiele ale byla pojechalam na ip chcieli mnie zostawic na 3 dni nie zgodzilam sie ze wzgledu na wigilie itp zrobila mi lek. Usg ze wszystko dobrze i powiedziala ze nie moze wypisac recepty zebym poprosila w aptece o duphaston i dzis do jakiegos gin , bylam u mojej ale prywatnie o 15 wszystko ok tylko malenkie 3mm miejsce ktore moze krwawic ma przejsc dostalam duphaston 2razy dziennie i nospa forte przez tydzien eh to byla ciezka doba :/
 
Witaminy to biorę Witamin plus mama z rossmana.
Może spróbuję kupić jakieś inne te witaminy ale które są dobre ? Jakich używacie?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Prenatal uno polecam do 12 tyg zawiera holine pomaga wchlonac kwas foliowy i imbir przeciw nudnosciom
Moja gin pracowala wiele lat przy zagrozonych ciazach wiec jej ufam i to mi polecila
 
reklama
Do góry