reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@AniaCk PIĘKNA FASOLECZKA <3 gratulacje !
Ciekawe czy u mnie będzie dzisiaj dzień mega radości czy mega smutku do 14 jeszcze troszę czasu i stresu. Teraz idę się szykować bo na 10 mam rozmowę o pracę ... grrr

Któraś się pytała o samopoczucie ? u mnie dzisiaj jest tragedia .... wstałam taaak mi się pić chciało i poleciałam herbaty Ice Tea się napić i co ? i szybciej lecialam na góre do toalety niż na dół po napój :o szok ...
Kochana trzymam za Ciebie kciuki.Bedzie dobrze.To nasz dzien[emoji5][emoji5][emoji5][emoji5]<3

w4sqdqk3hs9kathh.png
 
reklama
No po dzisiejszym usg wychodzi 7 tydzien .serduszko dzisiaj slyszalam.Wiec ja nie wiem co z tymi suwakami .Musialam zmienic na odliczanie dni do porodu bo mnie denerwowalo ze zle pokazuje.

w4sqdqk3hs9kathh.png
 
Tak się cieszyłam, że objawy jeszcze nie nadeszły, a ostatnia noc była dla mnie straszna, okropny ból głowy i wymiotowanie dosłownie wszystkim. Dzisiaj jest już lepiej ale czuję, że wciskam jedzenie na siłę :( Nie polecam, to chyba gorsze od kaca :D
Cieszę się, że macie już pierwsze fotki, ja również czekam do stycznia na USG :)
Tak do stycznia fasoleczki rosnijcie zdrowo :)
A mnie czoraj bolala glowa strasznie nie bralam nic bo ten tydzien jest bardzo wazny
 
Na pewno cos jest, wizyta u lekarza i jego potwierdzenie to juz formalnosc (mam nadzieje). Tylko ja mam takie glupie wrazenie, ze to sie nie dzieje naprawdę, ze dopiero jak ginek powie "Masz babo, o tu patrz, tu jest twoje dziecko" to uwierze. :D
To u ciebie w domu klimat swiateczny, kominek, bajeczki, a gdzie pierniczki? [emoji7]

3jgxskjo6pg8usu5.png
Nie ma pierniczkow bo tesciowa robi mnostwo a jak mnie poczestiwala w niedziele to prawie zwymiotowalam :) tak a u was sajyz choineczki?? :)
 
Nie masz sie fo przejmowac, masz prawo do bycia mamą. Mój szef w stosunku do koleżanek w ciąży z pracy bywa oschły ale nie ma wyjścia wiec kwituje sprawę "ciąża to nie choroba" i podejrzewam, że ze mną tez tak będzie. Ile dam rade pracować a później będzie miał problem...

No wlasnie. Poza tym nikt nie bedzie mi mowil kiedy moge a kiedy nie moge zajsc w ciaze...
 
@AniaCk bo suwaki pokazują tygodnie wg ostatniego okresu. A wiadomo że owulka może się przesunąć w jedną lub drugą stronę i wtedy wg usg wychodzi inna data ;) moja ciąża jest wg usg młodsza o kilka dni niż wychodzi to z om.
Ja nadal nie mogę jeść, już od kilku dni jem na siłę. Na samą myśl o jedzeniu mnie mdli a jak już coś zjem to później męczy mnie mega zgaga :/ w dodatku często boli mnie głowa i jest mi słabo ale to pewnie przez to że nie jem
@Tyllkaaa trzymam kciuki za wizytę :-*
 
reklama
Do góry