reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny a jak poinformowalyscie szefa o ciazy? U mnie powiedzialam dwom kolezankom..nastepnego dnia p.dyrektor zwolala zebranie ( beze mnie bo mialam wolne) i uswiadomila reszte dziewczyn ze ja jestem w ciazy ( ktoras najwyrazniej puscila farbe) i ze ona myslala ze juz bylam w ciazy zanim przyszlam do pracy...masakra. co radzicie zrobic? pracuje w przedszkolu od 2listopada..w ciaze zaszlam jakies 2tyg pozniej..
Kurcze no słaba sytuacja ale nie przejmuj się ludzie zawsze będą gadać...

Ja mam wspaniałego szefa i wiedział już jak się staraliśmy, fakt że obiecałam że będę z nimi do końca roku bo u nas to ciężki czas ale życie pisze swoje scenariusze i niestety już nie wracam, nie jest najszczesliwszy ale muszą sobie poradzić :)

p19uflw1vekq68fq.png
 
reklama
A co Ty sie przejmujesz ;) ciesz sie ciaza i nie mysl co one na to... Ludzie sa zawistni. Ja przede wszystkim najpierw powiedzialam szefowi a potem sie inni dowiedzieli bo nigdy nie wiadomo czy ktos sie nie wygada przede mna... Szef akurat dobrze zareagowal bo jego zona tez zaszla w ciaze troche przede mna zreszta wiedzial ze sie staramy z narzeczonym wiec nie bylo problemu. Gorzej bedzie teraz bo jestem na macierzynskim jemu chodzi po glowie zebym wrocila wczesniej o tu taaaka niespodzianka ;P

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie to wyglada tak ze jestem zatrudniona na zastepstwo do konca pazdziernika 2017. Nie wiem czy mozna kogos zatrudnic nowego na zastepstwo za zastepstwo...z drugiej strony niech sie martwi.. :)
 
Kurcze no słaba sytuacja ale nie przejmuj się ludzie zawsze będą gadać...

Ja mam wspaniałego szefa i wiedział już jak się staraliśmy, fakt że obiecałam że będę z nimi do końca roku bo u nas to ciężki czas ale życie pisze swoje scenariusze i niestety już nie wracam, nie jest najszczesliwszy ale muszą sobie poradzić :)

p19uflw1vekq68fq.png
Nie masz sie fo przejmowac, masz prawo do bycia mamą. Mój szef w stosunku do koleżanek w ciąży z pracy bywa oschły ale nie ma wyjścia wiec kwituje sprawę "ciąża to nie choroba" i podejrzewam, że ze mną tez tak będzie. Ile dam rade pracować a później będzie miał problem...
 
Kurcze no słaba sytuacja ale nie przejmuj się ludzie zawsze będą gadać...

Ja mam wspaniałego szefa i wiedział już jak się staraliśmy, fakt że obiecałam że będę z nimi do końca roku bo u nas to ciężki czas ale życie pisze swoje scenariusze i niestety już nie wracam, nie jest najszczesliwszy ale muszą sobie poradzić :)

p19uflw1vekq68fq.png
Ja sie po prostu zdziwilam ze dyrektorka infornuje o tym dziewczyny zanim ja w ogole jej powiedzialam to oficjalnie...
 
Życze wam dziewczyny żeby każda z was była szczęśliwa .A wszystko bedzie dobrze.Niech nasze fasolki rosna zdrowe[emoji5]

w4sqdqk3hs9kathh.png
 
reklama
Dziewczyny jak sobie radzicie? Dzisiaj od rana zawroty głowy, nie mogłam wstać z łóżka, żołądek podchodził mi do gardła, nie mogłam patrzeć na jedzenie ale wmusilam w siebie kawałek bułki i herbatę gorzka i trochę ustąpiło. Teraz mam wrazenie, ze jak tylko jak robie się głodna to mnie mdli.
 
Do góry