reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ja mam zamiar jak najdłużej pracować bo pewnie szybko nie wrócę do pracy.Z 2 lata chyba zostanę na wolnym z czego zapłacą mi tylko 1 rok wiec planuje tak do czerwca pracować.Pracy znów tak bardzo ciężkiej nie mam bo większość mojej zmiany to przesiedzenie i próbowanie nie zasnąć.
Adeline 89 też sobie tak powtarzam że nasza wiedza już nam nie ułatwia tego wszystkiego.Ja w drugą ciążę zaszłam jak starsza miała niewiele ponad roczek to też nie wiedziałam jeszcze dobrze ile trudu wiążę się z wychowaniem dzieci.Ale wszyscy mi powtarzają że do 3 razy sztuka i teraz urodzę zdrowe dzieciątko.
 
reklama
Hej dziewczyny
Ja dziś przesadziłam, najpierw zakupy zabawkowe później spożywcze i do tego sprzątanie świąteczne i jak zabierałam się za kąpiel dziewczynek tak mnie coś zakuło i boli całe podbrzusze.
Na szczęście mąż jest cudowny i zajął się dziewczynkami a ja mogę poleżeć.
Jutro wizyta. Troszkę się denerwuję, ale wg aplikacji zaczęłam 6 tydzień może coś zobaczy...
Ja widziałam serduszko w piątek. A był to 5t5d. Także może już coś będzie widać ☺
 
Tylkaa trzymam kciuki by jutro było dobrze.Napewno fasolka się rozwija.Ja też mam jutro wizytę.
Mnie w każdej ciąży jakoś od herbaty i kawy odpycha więc popijam soki i wodę.Pewnie to fasolka decyduje o smkach i już teraz wie co dla niej jest ważne.
 
Mnie piersi nie bolą ale jakby się wizualnie powiększyły a naprawdę mam już je dość duże.Mam nadzieję że bardzo nie urosną.
 
No dziewczyny czekam w kolejce na pierwszą wizytę :-) strasznie się boję. Trzymajcie kciuki

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Czekamy na wieści ! :)

co do piersi to u mnie dalej tylko sutki bolą, optycznie zrobiły się pełniejsze ale staniki jeszcze są ok.
A jak już przy temacie piesi jesteśmy to powiedzcie moje drogie wyszły Wam żyły na piersiach i otoczki się zrobiły ciemniejsze ?? Bo u mnie jak zawsze to był znak rozpoznawczy ciązy tak tym razem nic !
 
reklama
Do góry