reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Mi też jest trochę głupio ze ja mam dzidzie a one już nie. Ale dla mnie to jest stresujące ze one mówią o oczyszczaniu się ze skrzepow i to też nie jest fajne :( mam nadzieje ze zrobią mi jakieś badania z rana... trzymajcie kciuki proszę :*
Mocno wszystkie kciuki u rak i nog trzymamy!!! Bedzie dobrze :)
 
reklama
Ja sie swoim brzuchem nie mam co chwalic, bo poki co to u mnie widac ciążę spożywcza i pewnie nieprędko zamieni sie to w typowa pileczke. :) Dziewczyny a jak u was jest z przyjmowaniem plynow? Mi sie w ogole nie chce pic, czesto w dzien o tym zapominam, ze nie pilam nic pol dnia i wtedy ciezko mi nadrobic zaleglosci. To samo z jedzeniem, nie mam apetytu.

3jgxskjo6pg8usu5.png
Mam to samo
 
U mnie podbrzusze robi się coraz większe :)
W dzien mam bardziej wzdety brzuch a nad ranem dużo chudszy.
Wiecie może jak szybko dzidzia rośnie np. ile mm dziennie? Ciekawi mnie to bo na usg miałam 6 tydzień i 2 dni a maleństwo miało 4mm natomiast aplikacja w tel pokazuje że jest 7 tydzień i ma 15 mm ? [emoji44] może tak być ze w ciągu paru dni aż tak by uroslo?
Trzymam za wszystkich kciuki! Niech nasze serduszka rosną na duże i silne :)


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie podbrzusze robi się coraz większe :)
W dzien mam bardziej wzdety brzuch a nad ranem dużo chudszy.
Wiecie może jak szybko dzidzia rośnie np. ile mm dziennie? Ciekawi mnie to bo na usg miałam 6 tydzień i 2 dni a maleństwo miało 4mm natomiast aplikacja w tel pokazuje że jest 7 tydzień i ma 15 mm ? [emoji44] może tak być ze w ciągu paru dni aż tak by uroslo?
Trzymam za wszystkich kciuki! Niech nasze serduszka rosną na duże i silne :)


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Mi w aplikacji "moja ciaza" pokazuje, ze w 6tyg mierzy 4mm a w 7tyg 7mm wiec u Ciebie cos sporo pokazuje ;o najlepiej niech sie wypowie ktoras kobietka, ktora juz rodzila :)

3jgxskjo6pg8usu5.png
 
Hej Dziewczyny,
Ja sie nieśmiało przywitam...jeszcze nieśmiało bo dopiero wczoraj wyszły mi dwa pozytywne testy. Jutro idę zrobić betę, we wt mam krótka wstępna wizytę, głównie dotycząca zamiany leków które biorę na "ciążowe", w sr lub czw pewnie powtórzę z krwi. Póki co termin z OM internety wyliczają na 31 sierpień, choć moze wyjść wczesniej z usg, bo moje cykle były bardzo krótkie, z wczesna owu i krótsza faza lutealna. Ale i tak pewnie bede jedna z ostatnich pośród Was.
Mam na imię Marta,34lata, 1 cykl starań, córka 10(prawie) lat. Mieszkam w usa.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@o.paulina u mnie kiepsko z płynami ... Jak mi na maxa niedobrze to w ogóle nie pije (a wiem ze to nie pomaga) w ogóle mi cieżko buzie otworzyć...
Pije na sile, często socZek ten do rozcieńczania z woda ciepła pol na pol. Mogła bym herbatę czarna pic bez granic ale nie można [emoji24]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej Dziewczyny,
Ja sie nieśmiało przywitam...jeszcze nieśmiało bo dopiero wczoraj wyszły mi dwa pozytywne testy. Jutro idę zrobić betę, we wt mam krótka wstępna wizytę, głównie dotycząca zamiany leków które biorę na "ciążowe", w sr lub czw pewnie powtórzę z krwi. Póki co termin z OM internety wyliczają na 31 sierpień, choć moze wyjść wczesniej z usg, bo moje cykle były bardzo krótkie, z wczesna owu i krótsza faza lutealna. Ale i tak pewnie bede jedna z ostatnich pośród Was.
Mam na imię Marta,34lata, 1 cykl starań, córka 10(prawie) lat. Mieszkam w usa.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Cześć! Gratulacje, rób betę i trzymaj się cieplo i dawaj znac jak postepy :)

3jgxskjo6pg8usu5.png
 
Do góry