reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja pierwszą córkę urodziłam ok 2 tygodnie przed terminem, bez wód już, a drugą 4 tygodnie przed dokładnie jeden dzień przed 9 miesiącem. Pierwsza ważyła 3200 druga 3000.
Podziwiam mamy rodzące dzieci powyżej 3500.
Co do smaków o dziwo jak zjem coś słodkiego to mnie mdli i raczej mnie odrzuca mam ochotę na słone kwaśne i ostre.
Ja na kwaśne nie bardzo. Ale ostre lubie:)
 
Ja tez właśnie jemu pomidorowa. Mnie też na słodkie nie ciągnie z córką tez mnie nie ciągnęło za to z synem strasznie i on teraz by samymi slodkosciami zyl
 
Ja synka urodziłam 2tyg przed terminem. W sumie dobrze bo pewnie jak bym rodziła w terminie albo po to ważyłby ponad 4kg :szok:
Chyba zeświruję do wizyty a to jeszcze tyle czasu :/ w ogóle to dopóki nie byłam umówiona na wizytę to jakoś tak się nie stresowałam a teraz spać po nocach nie mogę :/
No moja młodsza miała 4,5 kg.Ale szybko się urodziła.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Antek ur. Z waga 3320g cały porod od pierwszych skurczy 2h45min Hania z wagą 2910g po 1.5h od pierwszego skurczu ledwo do szpitala dojechaliśmy
 
reklama
@luska1979 a rodziłaś naturalnie? jeśli tak to podziwiam bo mój synek ważył 3880g i było ciężko.
@Adeline89 czy ja mogę z Tobę zamieszkać? albo chociaż przyjeżdżać na obiady mogę? :cool2: gotujesz pod mój gust ;)
Tak naturalnie rodziłam obydwa razy.Obydwa porody wywoływane.Pierwszy ok.8 h od wywołania ale Emi trudniej się rodziło bo była źle ułożona tzw.twarzyczkowo i miała prawie 4 kg.Wikusię łatwiej choć była większa tylko ok.4 h pewnie dlatego że z wodami się urodziła po prostu pluskła.Wiki trzymała mnie długo co do porodu bo do 36 tc była w pozycji poprzecznej.Nie wiem jak się jej udało tak późno przekręcić.Posłuchała mnie bo nie chciałam mieć cc.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry