reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Mi nic nie dolega poza dziwnym uczuciem w podbrzuszu ale raczej jest ono miękkie niż twarde.Mdłości są lekkie ale w pierwszej ciąży tak wymiotowałam że teraz to pikuś.Mniej jem i nie wszystko mi smakuje.A pizzy to ja jeść nie mogłam w pierwszej ciąży a w drugiej nonstop jadłam pizzę.
Ja powiedziałam już dziewczynkom że będą miały rodzeństwo.Zresztą wszyscy bliscy i w pracy też.Wiem że to przynosi pecha ale zabobonna nie jestem.A pracować muszę niestety więc już w pracy gadałam by mi bardziej rozdzielali zmiany z powodu ciąży.Tu w UK nie można iść na zwolnienie w czasie ciąży.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja syna 11 dni po terminie urodziłam a core 2 wiec może dzidzia zechce wyjść w terminie
Ja Wiki urodziłam 2 tygodnie po terminie mimo że miałam amniopunkcję i to do samego końca mi wody nie odeszły i Wikusia się z wodami urodziła.Więc po tym ja to już nie wierzę że mogę urodzić wcześnie czy nawet w terminie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja synka urodziłam 2tyg przed terminem. W sumie dobrze bo pewnie jak bym rodziła w terminie albo po to ważyłby ponad 4kg :szok:
Chyba zeświruję do wizyty a to jeszcze tyle czasu :/ w ogóle to dopóki nie byłam umówiona na wizytę to jakoś tak się nie stresowałam a teraz spać po nocach nie mogę :/
 
u nas pada deszcz i zimno :/ , a ja urodziłam syna dzień po terminie , ale przez cc , bo i tak musiałam mieć. Nawet nie zapowiadało żebym miała rodzić, mimo,że mały miał 4200kg i 62 cm to jak by dalej siedział dobił by 4.5 kg pewnie, teraz też mi się wydaję, że po terminie , bo późno miałam owulacje
 
Hey dziewczyny u mnie pomidorowka! Mniam!
robilam dzisiaj badania z krwi i moczu a o 14 odbiór wyników. Mam nadzieję ze będzie dobrze;) zrobiłam też ta betę. Strasznie się boje
 
reklama
Ja pierwszą córkę urodziłam ok 2 tygodnie przed terminem, bez wód już, a drugą 4 tygodnie przed dokładnie jeden dzień przed 9 miesiącem. Pierwsza ważyła 3200 druga 3000.
Podziwiam mamy rodzące dzieci powyżej 3500.
Co do smaków o dziwo jak zjem coś słodkiego to mnie mdli i raczej mnie odrzuca mam ochotę na słone kwaśne i ostre.
 
Do góry