reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
@Tyllkaaa ja mam zgagę i nudności :D jeszcze wymiotów do kolekcji mi brakuje :laugh2:
[emoji23] [emoji23] zaszalałaś ;) ja nie mam nudności, ale zgage w żoladku poczułam , sennoś przeszla zostało klocie w okolicy jajnika i dolu środka brzucha ;) a jak leze i kaszle to juź w ogole boli jak cholerka

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kobitki - pomóżcie!!! Od tygodnia siebie nie poznaję, leżę prawie całymi dniami w łóżku i od rana do nocy jest mi niedobrze!!! W ciągu dnia też - nawet do trzech razy wymiotuje!!! Ja już nie mogę!!! :'(
 
Dziewczyny ja mam beagle, który śpi że mną w łóżku. Mam w planach kupić mu duże i wygodne legowisko pod choinkę i od stycznia będę go uczyła spać na ziemi... zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie :)
Chciałam do Was dołączyć bo też będe sierpniową mamuśką :)
O ciązy dowiedziałam się tydzień temu . :) Dziś rozpoczynam 6 tydzien ciązy według kalkulatora w internecie.
Pierwszy dzień ostatniej miesiączki był 1 listopada...
Staraliśmy się od dziecko a raczek o "kontrolowaną wpadkę" nie było rezultatów więc w ostatnim miesiącu staraliśmy się na poważnie i od razu się udało. Byłam w takim szoku o ciązy że zrobiłam aż 8 testów. [emoji14]
Byłam u ginekologa wczoraj bo oczywiscie nie dalo się wytrzymać ale za wczesnie jak dla niej na jakiekolwiek badania. Sprawdziła tylko czy jest powiekszona macica i skierowanie na badania krwi. Za dwa tygodnie mam się stawić to mam nadzieje że będzie juz jakies USG :D

Mam rózne zachcianki, nudnosci zwlaszcza jak jestem glodna, i pobolewa mnie macica..
A jaka jest sytuacja u Was?
Planowany dzidzius? Jak dlugo starania? Jakie dolegliwosci ? :)
Witamyy![emoji5] u mnie bylo tak ze chcielismy z narzeczonym statac sie od razu po slubie czyli 14 lipca 2017 ale... Zrobilismy sobie dzidziusia przed weselem wiec bede piekna panna mloda z brzusiem [emoji3] moja ostatnia miesiaczka byla 2 listopada ale mi wedlug kalkulatora wykazuje ze dzis zaczynam 5 tydzien. Za tydzien mam tez wizyte u gin. I chcialabym miec zdjecie z usg ale pewnie nie dostane bo za wczesnie- a chcialabym miec na swieta jako prezencik dla rodzicow [emoji3]. Ja teraz mam mdlosci a wczoraj caly dzien niestety przy kibelku wymiotowalam..a dzis mdlosci. Jem male porcje co 2 godziny cos przegryze.. Wytrwalosci zycze [emoji3]

f2w3ikgnuoz7004f.png
 
Ostatnia edycja:
@angelika u mnie to pierwsza ciąża i do tego w pierwszym cyklu, nie spodziewaliśmy sie ze tak szybko zaskoczy :p bo tyle sie czyta i słucha o problemach w zrobieniu dzidziusia..
Co do dolegliwości to sikanie co chwila, mdłości i wrażliwość na zapachy. Ciężej mi tez zapiać sie w spodnie! :szok: -a to dopiero 6/7 tydz.
Moze którejś tez powiększył sie rozmiar w pasie? Czy tylko ja tak mam;)
 
Pies będzie się opiekować i pilnowac malucha ale trzeba mu się dać zapoznać.. Daj mu wąchac brzuch, ubranka jak już będa, i malenstwo jak przyjdzie ze szpitala. :)
Nie wolno go tez odpychac jak sie pojawi dziecko bo bedzie zazdrosny tak jak czlowiek.
Zlikwidowanie dywanow to nie jest dobry pomysl.. Ja nie mam teraz dywanow i wszystko unosi sie w powietrzu.. kłebki siersci i kurzu..a tak to osiada przynajmniej w jednym miejscu.
Ja jestem od urodzenia z psami i tylko im zawdzieczam to jaka jestem teraz.
Pies to byl moj taki mis do przytulania i zabawy, uczyl mnie delikatnosci i odpowiedzialnosci..
Dzieki zwierzeta jestem delikatna i czula a los zwierzat mnie bardziej przejmuje w sumie niz ludzi.
Bo pies to jedyna istota ktora kocha bezinteresownie... :)
Święta racja! Jestem tego samego zdania [emoji5]

f2w3ikgnuoz7004f.png
 
reklama
Do góry