reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ja rodziłam dzieci zimowe (grudzie i luty) super wspominam i wcale nie bylo problemów mimo przedzierania sie wozkiem przez zaspy z synem bo tak dowalilo ze po kolana bylo [emoji23]

Mycha GRATULACJE!! Super wiesci <3 <3

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ma ktoras z was może psa w domu ? Jeśli tak to jak wyobrażacie sobie pod jednym dachem pupila I noworodka? Bo ja mam od kilku lat psa Ale na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie maleństwa I sierści wszędzie. A jest jej mega dużo wszędzie . W łóżku w praniu w jedzeniu się zdarzy. Ja najchętniej bym mu zmieniła lokum mam na myśli podwórko. Wiem że się przyzwyczaił do domu o było by mu ciężko. Ale maleństwo jak dla mnie jest ważniejsze. Nie mogę przekonać mojego partnera do tego.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trusjaweczka dziekuje za granica mialam usg 3 razy w ciazy pierwsze w 12 tyg
Ja rodzilam w czerwcu super drugie koncen listopada lepiej w lecie nie ma tyle do ubrania sie
 
Adeline89 napewno na nast wuzycie bedzie widac jeszcze wiecej
Ja tez juz bym chciala zobaczyc maluch a tu okoo 3,5 tygodnia nie lubie czejac :]
 
Ma ktoras z was może psa w domu ? Jeśli tak to jak wyobrażacie sobie pod jednym dachem pupila I noworodka? Bo ja mam od kilku lat psa Ale na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie maleństwa I sierści wszędzie. A jest jej mega dużo wszędzie . W łóżku w praniu w jedzeniu się zdarzy. Ja najchętniej bym mu zmieniła lokum mam na myśli podwórko. Wiem że się przyzwyczaił do domu o było by mu ciężko. Ale maleństwo jak dla mnie jest ważniejsze. Nie mogę przekonać mojego partnera do tego.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam labradora przy synie i już w ciąży staraliśmy się go nauczyć spania na dworze w budzie , jeśli masz warunki jak najbardziej, ale nie rzucaj go od razu na głęboką wodę jeśli jest nauczony w domu, bo świra dostanie :p musisz już go teraz oswajać. Niestety później nam zabili tego psa, bo lubił spacery po wiosce i komuś przeszkadzało to mimo,że był sympatyczny. Teraz mamy Berneńskiego psa pasterskiego suczkę, ale braliśmy ją z hodowli dorosłą miała 18 miesięcy tam już była nauczona w boksie na dworze więc nie ma problemu, a u nas to ma raj ,bo nikt jej nie zamyka za kratami ;) jest bardzo wdzięczna za to
 
Ja miałam labradora przy synie i już w ciąży staraliśmy się go nauczyć spania na dworze w budzie , jeśli masz warunki jak najbardziej, ale nie rzucaj go od razu na głęboką wodę jeśli jest nauczony w domu, bo świra dostanie [emoji14] musisz już go teraz oswajać. Niestety później nam zabili tego psa, bo lubił spacery po wiosce i komuś przeszkadzało to mimo,że był sympatyczny. Teraz mamy Berneńskiego psa pasterskiego suczkę, ale braliśmy ją z hodowli dorosłą miała 18 miesięcy tam już była nauczona w boksie na dworze więc nie ma problemu, a u nas to ma raj ,bo nikt jej nie zamyka za kratami ;) jest bardzo wdzięczna za to
No mi też jest szkoda bo wyrzucić na dwór. Bo też ma swoje uczucia. Ale jest strasznie nie posłuszny. Raz że ta siersc, ciągle pomazana podłoga. To na dodatek ciągle szczeka jak coś zobaczy za oknem. Od rana jak mój facet jedzie do pracy to lata po całym domu i szczęka jak głupi. Więc by straszył I budził dziecko

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Poczytałam o ciaży pozamaciecznej u Was i potem na necie i zadzwonilam do ginia przełożyć wizyte na ten poniedzialek ....
Bo od dwoch dni mnie jajnik daje w kośc po prawej stronie... a wyobraźnia robo swoje...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ma ktoras z was może psa w domu ? Jeśli tak to jak wyobrażacie sobie pod jednym dachem pupila I noworodka? Bo ja mam od kilku lat psa Ale na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie maleństwa I sierści wszędzie. A jest jej mega dużo wszędzie . W łóżku w praniu w jedzeniu się zdarzy. Ja najchętniej bym mu zmieniła lokum mam na myśli podwórko. Wiem że się przyzwyczaił do domu o było by mu ciężko. Ale maleństwo jak dla mnie jest ważniejsze. Nie mogę przekonać mojego partnera do tego.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam dwa psy, i nie wyobrażam sobie żeby mogło to kolidować. Dla nas to jak członkowie rodziny. Są nieposłuszne ale musimy na to znaleźć sposób. Sierści ogrom, będzie to wymagało większej dyscypliny w sprzątaniu, zresztą zażyczyłam sobie od męża na 30urodziny taki odkurzacz co sam jeździ hahaha ;D Uczymy je nie spać w łóżku i nie wskakiwać na wersalke. Oczywiście dziecko jest najważniejsze ale nie wyobrażam sobie żebym mogła moje psy po 10latach mieszkania w domu wyrzucić na dwór a tym bardziej gdzieś oddać :)

p19u9jcg46hpk5mw.png
 
Do góry