reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@angMi sie powiekszylelika u mnie to pierwsza ciąża i do tego w pierwszym cyklu, nie spodziewaliśmy sie ze tak szybko zaskoczy :p bo tyle sie czyta i słucha o problemach w zrobieniu dzidziusia..
Co do dolegliwości to sikanie co chwila, mdłości i wrażliwość na zapachy. Ciężej mi tez zapiać sie w spodnie! :szok: -a to dopiero 6/7 tydz.
Moze którejś tez powiększył sie rozmiar w pasie? Czy tylko ja tak mam;)

Mi się powiekszyl, bo objadam się ze stresu
 
reklama
juz siedzę kolejka jak nie wiem, a ja mam bol brzucha ze strachu
3mamy kciuki!!![emoji5]

3jgx9jcgzs54sn6v.png
 
@kleo90 mnie pomau już cisnż spodnie a dopiero kończę 6tc :p nawet brzuszek pomału widać :D ale to pewnie dlatego, że niedawno byłam w ciąży... Ty może masz brzuszek przez wzdęcia bo to częste na początku ciąży
@Josik ja w pierwszej ciąży miałam potworne nudności i wymioty, non stop przy kibelku siedziałam. Jedyną rzecz która mogłam jeść i nie wymiotować to kanapki z masłem, serkiem naturalnym i pomidorem. I tak odżywiałam się przez kilka tygodni a któregoś dnia jak ręką odjął, wszystko minęło. Oby Tobie minęło jak najszybciej
 
jakiej rasy masz psa?

@Tyllkaaa ja tez mam zgagę od dwóch dni
Spaniel. Masz rację. W sumie jak ja byłam dzieckiem to też zawsze marzyłam o psie w domu. Mój partner wychował się też od małego z psami w domu. Masz rację trzeba tylko poświęcić trochę czasu na nauczenie go co wolno A co nie

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ja mam beagle, który śpi że mną w łóżku. Mam w planach kupić mu duże i wygodne legowisko pod choinkę i od stycznia będę go uczyła spać na ziemi... zobaczymy co z tego wyjdzie.
Mój już od dawna ma takie legowisko. Od kiedy kupiłam nowa kanapę. Jednak jak my zasypiamy to on tak leciutko wchodzi do łóżka ze nawet go nie czujemy. Taki jest cwany

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry