reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Dzień dobry, dołączyłam do Was dzisiaj dziewczyny. Jakieś 2 tygodnie temu odkryłam, że będę znowu mamą :) Widziałam już fasolkę, ale gin powiedział że to jeszcze wcześnie. W przyszłym tygodniu się wybieram i denerwuję się czy tam wszystko w porządku. Byłam już tu na bb przy okazji pierwszej ciąży - córka obecnie ma 6 lat, jednak przez życiowe perypetie musiałam zamknąć tamto konto i zaczynam znowu jako świeżynka ;) Miło mi być tutaj z Wami.
Ja też już byłam kiedyś na bb , mam letniego syna, niestety usunęłam emaila a z nim razem przepadło konto :p
 
reklama
Na pewno dziewczyn z czasem przybędzie. Btw myślałyście o grupie zamkniętej? Tu można przeczytać wszystko nawet bez zalogowania... Z poprzednią grupą piszemy do teraz, a dzieci mają już po 6 lat. Kiedyś pisałyśmy tu, teraz mamy grupę na fb. Naprawdę jesteśmy zżyte - to już tyle lat.
Z czasem jak się dobrze poznamy i nas przybędzie byłabym za żeby też stworzyć na fb grupę zamkniętą . Lepiej się piszę. U nas też dziewczyny się spotykały na wakacje itp fajnie było
 
O Adeline89 to obie zaczynamy od zera :) (nie wiem jak tu u Was jest przyjęte jak się do kogoś pisze konkretnie, ale widziałam na zielono..)
Co do grupy zamkniętej, jeśli będzie taka potrzeba to pewnie adminka nam ją stworzy.
Tak jak pisałam wcześniej - każdy może poczytać sobie co tu piszemy - ja też Was znalazłam bez zalogowania, dopiero potem odzyskiwałam hasło.
Czytam że różne macie dolegliwości i problemy. Ja byłam dzisiaj u mojego nefrologa - niestety nadciśnienie :/ za niedługo też wybieram się na L4, bo chodzę do pracy w trybie zombie. Z dziwnych przypadłości - piekłam pierniki z młodą w niedzielę i nie mogłam nawet na nie spojrzeć :szok: smakowały jak wizyta u dentysty! No i piersi - w końcu mam :)
Zmykam poleniuchować, mam jeszcze godzinę do odbioru córki ze szkoły, jutro znowu do pracy, więc korzystam!
 
Ooo to fajna sprawa :)
Fajnie było z niektórymi jeszcze często piszę na fb, nawet pomagaliśmy sobie w trudnych sprawach zawsze jakieś było rozwiązanie, gdy trzeba było to i na pogrzeb jechało się do którejś z okolic, gdy ktoś zmarł w rodzinie, byłyśmy zgrane, na wycieczki zawsze kupowaliśmy bluzki dzieciaczką te same z nadrukiem. Nie raz to miłość sobie już wyznawaliśmy jak to fajnie ,że mamy z kim pogadać i rozwiązać problem :p inna relacja jest, komuś kogo znasz lepiej i mieszka w twojej miejscowości trudno wszystko jest powiedzieć i porozmawiać o wszystkim, boisz się ,że wyda, a tu naprawdę mam parę prawdziwych przyjaciółek które wspierają
 
Hejka :) udało mi się nadrobić. Wczoraj byłam do 23:30 w pracy i już miałam co dziś nadrabiać ;)
Wszystkim przeziębionym Mamuśkom życzę dużo zdrówka i siły !
Ja wczoraj byłam pierwszy raz w pracy odkąd dowiedziałam się o ciąży i co chwilę do ubikacji latałam czy wszystko ok, strach mnie paraliżuje :/ Myślałam, że uda mi się iść do mojej ginekolog jeszcze przed świętami, ale wolny termin jest dopiero 3 stycznia :( to będzie 8 tydz 2d. Nie wiem czy tyle wytrzymam. W recepcj mówiła babka, że mam dzwonić 19.12 to może coś się zwolni na 20.12. Zobaczymy. W sumie narazie czuję się w miarę dobrze, mdli mnie tylko jak robię się głodna. Muszę tylko uważać w pracy, żeby niczego nie dźwignąć sama.

Jeśli chodzi o grupę zamkniętą na FB to ja też jestem za, ale poczekajmy aż więcej nas przybędzie, aż będziemy już po wizytach, aż się lepiej poznamy :)

Życzę Wam miłego dzionka i na 14 uciekam do pracy. Buziaki :*
 
Hejka :) udało mi się nadrobić. Wczoraj byłam do 23:30 w pracy i już miałam co dziś nadrabiać ;)
Wszystkim przeziębionym Mamuśkom życzę dużo zdrówka i siły !
Ja wczoraj byłam pierwszy raz w pracy odkąd dowiedziałam się o ciąży i co chwilę do ubikacji latałam czy wszystko ok, strach mnie paraliżuje :/ Myślałam, że uda mi się iść do mojej ginekolog jeszcze przed świętami, ale wolny termin jest dopiero 3 stycznia :( to będzie 8 tydz 2d. Nie wiem czy tyle wytrzymam. W recepcj mówiła babka, że mam dzwonić 19.12 to może coś się zwolni na 20.12. Zobaczymy. W sumie narazie czuję się w miarę dobrze, mdli mnie tylko jak robię się głodna. Muszę tylko uważać w pracy, żeby niczego nie dźwignąć sama.

Jeśli chodzi o grupę zamkniętą na FB to ja też jestem za, ale poczekajmy aż więcej nas przybędzie, aż będziemy już po wizytach, aż się lepiej poznamy :)

Życzę Wam miłego dzionka i na 14 uciekam do pracy. Buziaki :*
Dokładnie można poczekać do 12 tyg chociaż wtedy na pewno będzie nas więcej ;)
 
reklama
Do góry