reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@marlena00183 seria *spam* jest stworzona z naturalnych skadników także spokojnie :) akurat to maleństwu nie zaszkodzi ;) ja nie mam problemu ze snem bo mogłabym spać cały czas [emoji14] niestety mój dwulatek mi na to nie pozwala :p
Dzięki dziewczyny!![emoji16] uhhh takie zmiany w zyciu.. Slub, dzidzius... Mial byc dzidzius po weselu ale jest teraz! I bardzo sie z tego oby dwoje cieszymy[emoji16] Panna mloda z brzuszkiem tez jest seksowna.. A coo[emoji5] mam 25 lat i siostrzenice ktora ma 1.5 latek i jest przeekochana! Nie moge sie doczekac mojego brzdaca [emoji7]

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też przeziębiona. Moje sposoby: raz dziennie moczenie nóg w gorącej wodzie (ma lekko parzyć), potem wytrzeć nogi, założyć skarpety i pod kołdrę; dowolną ilość razy w ciągu dnia -płukanie gardła ciepłą wodą z solą; płukanie zatok 2x dziennie zestawem Sinus Rinse - świetnie oczyszcza nos i zatoki, dostępny w aptece bez recepty, płukanie nie boli, nie powoduje żadnego dyskomfortu, jest bardzo proste (i bezpieczne w ciąży); inhalacja rumiankiem, 10-15 minut na dzień; do picia (ciepłe!) - sok z malin, woda z miodem i z cytryną, mleko z miodem :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, jesteście szalone :o w życiu Was nie nadrobię :D
Zdrowiejcie szybko :)
Mnie nadal męczą mdłości, ale już się przyzwyczaiłam. Zapominam jak się czymś zajmę, więc chyba jestem masochistką, bo zajęłam się dzisiaj gotowaniem i pieczeniem :D jutro z okazji Mikołaja mamy gości, więc już sobie dzisiaj upiekłam ciasto i zrobiłam krokiety i barszczyk do kolacji, żeby jutro na spokojnie iść z Jaśkiem na spacer a nie stać przy garach.
Byłam dzisiaj u lekarza, okazuje się, że mam rozległą, nieciekawą nadżerkę, pobrana cytologia, aż boję się wyniku. Pojutrze idę na wizytę z usg, może coś już będzie widać :)
a teraz już czas najwyższy spać ;)
dobrej nocki!
 
Cześć dziewczyny, jesteście szalone :o w życiu Was nie nadrobię :D
Zdrowiejcie szybko :)
Mnie nadal męczą mdłości, ale już się przyzwyczaiłam. Zapominam jak się czymś zajmę, więc chyba jestem masochistką, bo zajęłam się dzisiaj gotowaniem i pieczeniem :D jutro z okazji Mikołaja mamy gości, więc już sobie dzisiaj upiekłam ciasto i zrobiłam krokiety i barszczyk do kolacji, żeby jutro na spokojnie iść z Jaśkiem na spacer a nie stać przy garach.
Byłam dzisiaj u lekarza, okazuje się, że mam rozległą, nieciekawą nadżerkę, pobrana cytologia, aż boję się wyniku. Pojutrze idę na wizytę z usg, może coś już będzie widać :)
a teraz już czas najwyższy spać ;)
dobrej nocki!
Ojoj, współczuję, robiłaś cytologię regularnie? Ja ostatnią miałam pół roku temu. Mniej-więcej co rok robię. Trzymam kciuki, żeby to nie było nic poważnego. Mam nadzieję, że przynajmniej nie boli.

Współczuję mdłości. Ostatnie, co mi się marzy przy mdłościach to przesiadywanie w kuchni. Podziwiam za gotowanie :D Dzisiaj cały dzień lekko mnie muliło. W ogóle nie chciało mi się jeść!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry, widze że tutaj co druga zaziebiona wiec zglaszam sie i ja :/ dzisiaj juz nie mówie bo siadło mi na krtań :( chyba przejde sie do lekarza....


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zdrowka wszystkim przeziebionym.

U mnie nocka nieprzespana, bo synek cala noc wymiotowal. Takze zmiana poscieli, pizamy, miski, mycie podlogi i tak by wymieniac. Jestem ledwo zywa.
Zaraz jade do pracy, trzymajcie kciuki zebym przezyla.
 
Ja dzis do 2:30 nie moglam spac zaczelo mi burczec w brzuchu tak mocno ze musialam wstac i zjesc jogurcik [emoji13] ale od godziny 5 zaczelo mnie mdlic i przy misce przesiedzialam az do tej pory... Czuje sie dzis ma-sa-kraa! Ale trzeba sie zebrac i isc do pracy.. Niestety pracuje w galerii po 11 godz dziennie.. Nie wiem jak to przezyje [emoji20][emoji21]

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Marlena ja ostatnio jak wstaje to musze konicznie cos zjesc bo po prostu wir w żoładku mam... a bior leki na tarczyce i zaczyna sie problem. Jak potwierdze na usg ciąże i bedzie ok to muszę isc do rodzi nego jeszcze raz wynik zrobic

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry