reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny wyskoczyly mi na plecach I brzuchu takie place cZerwone z krostkami swedzące. Nie wiem co to może być. Kilka dni już to mam. Ale nie znika. Zaczynam się martwić bo już na buzi mi się zaczyna pojawiać bo jak dotykam to czuje już na policzku takie skupisko małych krostek

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie byłaś gdzieś , gdzie są małe chore dzieci , różyczka ma też podobne objawy
 
reklama
kochana AZT to atopowe zapalenie skóry, swędzące krostki przeradzające się w plamy, ja nie wiedziałam że mam aż do ciązy z młodym kiedy obsypało... :/
 
Sierpnióweczki nie posiadające facebooka nie martwcie się bo forum zamknięte będzie tutaj na babyboom :D
Moja ginekolog jest na urlopie do poniedziałku :/ a myślałam że uda mi się w tym tyg pójść na wizytę. Matko tyle czekania
 
reklama
Do góry