reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Fajnie było z niektórymi jeszcze często piszę na fb, nawet pomagaliśmy sobie w trudnych sprawach zawsze jakieś było rozwiązanie, gdy trzeba było to i na pogrzeb jechało się do którejś z okolic, gdy ktoś zmarł w rodzinie, byłyśmy zgrane, na wycieczki zawsze kupowaliśmy bluzki dzieciaczką te same z nadrukiem. Nie raz to miłość sobie już wyznawaliśmy jak to fajnie ,że mamy z kim pogadać i rozwiązać problem :p inna relacja jest, komuś kogo znasz lepiej i mieszka w twojej miejscowości trudno wszystko jest powiedzieć i porozmawiać o wszystkim, boisz się ,że wyda, a tu naprawdę mam parę prawdziwych przyjaciółek które wspierają
Własnie tak jak piszesz ! Ja swego czasu udzielałam się na kafeterii i miałyśmy taką zgraną grupkę jeszcze wtedy staraczek :) Może nie było spotkań itp ale w każdej sytuacji zawsze któraś była na podorędziu i pomagała dobrym słowem czy radą :)

Najlepiej by było poczekać z zamknięciem grupy do lutego wtedy każda "zaliczy" pierwszy trymestr i zobaczymy . Mam nadzieję że każda z nas obecnych będzie :)
Ja tu się rozkręcam z pisaniem z Wami że nawet już nie odliczam do tego 16.12 na wizytę :)
 
reklama
Poza tym dużo dziewczyn dołączy do nas nawet za kilka miesięcy. Mówię za jakiś czas napiszę do adminki o utworzenie grupy zamkniętej na bb :)
 
Ja nie mam fb.

Tyllkaaa 11 godzin, ło matko! Co dzien tak pracujesz?

Mój synuś dostał biegunki. Właśnie opiekunka mi napisała. Mam nadzieję, że na mnie nie przeszło, bo koło niego spałam...
Kochana pomyliłaś mnie z Madzią ona pracuje w galerii tak dużo :) ja mamuśka siedząca w domu, może coś się trafi zanim nie wybrzuszy ale obecnie nie pracuje :) Zdrówka dla synusia i faktycznie lepiej by było jak Byś nie podłapała
 
Ostatnia edycja:
Kochana pomyliłaś mnie z Madzią ona pracuje w galerii tak dużo :) ja mamuśka siedząca w domu, może coś się trafi zanim nie wybrzuszy ale obecnie nie pracuje :) Zdrówka dla synusia i faktycznie lepiej by było jak Byś nie podłapała
Rzeczywiście pomyliłam, to było do marlena00183, z telefonu piszę w pracy i czasem tak wychodzi.
Dziekuje, zdrowko mu sie przyda.
 
Dziewczyny wyskoczyly mi na plecach I brzuchu takie place cZerwone z krostkami swedzące. Nie wiem co to może być. Kilka dni już to mam. Ale nie znika. Zaczynam się martwić bo już na buzi mi się zaczyna pojawiać bo jak dotykam to czuje już na policzku takie skupisko małych krostek

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wyskoczyly mi na plecach I brzuchu takie place cZerwone z krostkami swedzące. Nie wiem co to może być. Kilka dni już to mam. Ale nie znika. Zaczynam się martwić bo już na buzi mi się zaczyna pojawiać bo jak dotykam to czuje już na policzku takie skupisko małych krostek

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
kochana nie masz AZS czasem?? kiedyś czytałam na ten temat są dwie takie swędzące dolegliwości w ciązy : świerzb albo pokrzywka ciężarnych ale one występują później ...
 
reklama
Do góry