reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Matko, ile wy piszecie!
Co sobie kilka stron nadrobię, to już milion kolejnych :D

Bardzo miło się czyta, jak pięknie się wasze ciąże rozwijają, i że coraz więcej nas tu jest :)
 
reklama
Zgadzam się z Tobą, że jest to takie odrealnione trochę. Niby wszystkie symptomy i dowody ciąży są, ale nadal to do Ciebie nie dociera. Ja poczułam ulgę i radość, że wszystko jest ok, ale świadomość, że będzie jeszcze poród, a potem zostanę matką jeszcze do mnie nie dociera.
Po to też jest te 9 miesięcy, żeby do tego dojrzeć, tak mnie się wydaję ;)
Jak urodzisz to dopiero będzie nierealne na początku :-) ja byłam wyczerpana fizycznie i psychicznie po porodzie, patrzyłam na leżącego synka i czułam się jakby w jakimś filmie, jakby z boku..pierwsze tygodnie też były ciężkie ale miłość rośnie z dnia na dzień a ty nabierasz matczynej tożsamości[emoji6]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kleo gratulacje !!! Piekna fasoleczka <3

Faktycznie się rozpisałyście dziewczyny :D Zdążyłam z dziecmi iśc na Mikołaja na rynek a tu mam stron do ndrobienia ha ha
 
Hej[emoji18] ja wiem od tygodnia ze jestem w ciazy [emoji5][emoji5] za tydzien ide na kontrole do ginekologa. Zrobiłam az 3 testy[emoji23] tak dla pewnosci. Jak narazie troszeczke mnie mdli i jestem senna [emoji18] ale pech chcial ze zachorowalam [emoji20] pracuje w sklepie i niestety... Katar i bol gardla. Jakas rada jak to leczyc bedac w 1 trymestrze?? Jak narazie robie sobie syrop z korzenia z imbiru i miodu, duzo herbaty z cytryna i plukanie gardla szalwia... Jakies jeszcze rady? Jest to moja 1 ciaza i mega sie stresuje!

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@marlena00183 witaj :) jest seria *spam* dla kobiet w ciąży i tam są m.in. tabletki na ból gardła. Poza tym mi pomaga płukanka z wody i soli. Z naturalnych sposobów to ja robię sobie jeszcze herbatę z imbirem, cytrynę i sokiem z malin
 
@marlena00183 witaj :) jest seria *spam* dla kobiet w ciąży i tam są m.in. tabletki na ból gardła. Poza tym mi pomaga płukanka z wody i soli. Z naturalnych sposobów to ja robię sobie jeszcze herbatę z imbirem, cytrynę i sokiem z malin
Dzieki [emoji5] jesli nie przejdzie po domowych sposobach to moze siegne po tabletki na bol gardla. Chociaz jakos boje sie stosowac leki.. Nie wiem. Nakrecilam sie jakos !![emoji12] chyba wariuje... Czy wy tez nie mozecie spac w nocy czujecie jakos taki lęk..?? Budze sie o 6-7 gdzie moglabym spac do 8 i koniec..
Czuje stres ale tez i radosc[emoji16] tym bardziej ze z narzeczonym mamy zaplanowane wesele na 14 lipca. [emoji12] moze stad tez ten stres..??
Ogolnie wszyscy dookola dowiedza sie w grudniu na swieta, ciesze sie bo bede miala juz zdjecia usg[emoji85][emoji86][emoji87]

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzieki [emoji5] jesli nie przejdzie po domowych sposobach to moze siegne po tabletki na bol gardla. Chociaz jakos boje sie stosowac leki.. Nie wiem. Nakrecilam sie jakos !![emoji12] chyba wariuje... Czy wy tez nie mozecie spac w nocy czujecie jakos taki lęk..?? Budze sie o 6-7 gdzie moglabym spac do 8 i koniec..
Czuje stres ale tez i radosc[emoji16] tym bardziej ze z narzeczonym mamy zaplanowane wesele na 14 lipca. [emoji12] moze stad tez ten stres..??
Ogolnie wszyscy dookola dowiedza sie w grudniu na swieta, ciesze sie bo bede miala juz zdjecia usg[emoji85][emoji86][emoji87]

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Adrenalina i podniecenie nowym stanem, stąd ta bezsenność :-) na chorobę dużo czosnku itp, na gardło płukanka z wody utlenionej polecam, powiedzenia. W sumie takie przeziębienia na początku ciąży sae normalne, jesteśmy osłabione :-\

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie.Mam chwilkę żeby wpaść na BB,a tu tyle stron do czytania.Świetnie że jest nas coraz więcej .Wszystkim z całego serca gratuluję. Ja wizytę mam na 19.12,ale chyba będę musiała zmienić,bo tam nie ma usg,więc słabo.Jutro spróbuję zarejestrować się gdzieś . Ja teraz czuję się świetnie . Nawet tak jakby mi sił dodało.Zachcianekonomia brak,no może poza jednym ,stałe bym wodę piła .
 
reklama
@marlena00183 seria *spam* jest stworzona z naturalnych skadników także spokojnie :) akurat to maleństwu nie zaszkodzi ;) ja nie mam problemu ze snem bo mogłabym spać cały czas :p niestety mój dwulatek mi na to nie pozwala :p
 
Do góry