reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
I wcale by mi nie było przykro tego powodu hehe. Zasługuje na to. Na początku była wporzadku A teraz się zmieniła. Wolała bym siedzieć w domu i nie stresować i sie nie potrzebnie

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez siedze przy piecyku gazowym w pracy ale na szczescie moj szef nic nie mowi ze mam wlaczone dwa palmiki i do tego wiatrak na prad hehe :)
Bez sensu ze sie czepia przeciez nie mozesz tez marznac w pracy.... a jak Ci za zimno i cos jej nie pasuje to ja bym swoja butle kupila co by sie nie rozchorowac :/
 
reklama
Cześć wszystkim :) Dowiedziałam się w zeszły piątek (test ciążowy). Pierwszą wizytę u ginekologa mam 13.12! Szacowany termin porodu - między 30 lipca a 1 sierpnia, więc miałam dylemat, do którego tematu dołączyć ;) Na razie nie mam żadnych uciążliwych objawów prócz nieco wzmożonej senności. Wcześniej (1-3 tydzień, zanim dowiedziałam się o ciąży) dokuczało mi lekkie rozwolnienie. Na szczęście minęło. Niby mdłości i wymioty mogą jeszcze dać mi się we znaki między 8 a 11 tygodniem. Jak myślicie? Może tak być? Czy jeśli do tej pory czuję się dobrze (zaczyna się 7 tydzień) to już nie będę miała typowych dla 1 trymestru nieprzyjemności?
Ja też termin mam na 1.08.17 a do lekarza 13.12 na wizytę :)

A tak w ogóle marzyłam dziś o pierogach ruskich ze śmietana a że lubię szpinak to jeszcze i na te sobie pozwoliłam a gdy juz je jadłam... okazało się że jednak miałam ochotę na uszka a nie pierogi :/ ach te zachcianki
 

Załączniki

  • placki ziemniaczane-001.jpg
    placki ziemniaczane-001.jpg
    52,6 KB · Wyświetleń: 66
reklama
A ja nie mam zadnych zachcianek nic.... tylko bolace piersi przy dotykaniu i sennosc.... mam nadzieje ze u robaczka wszystko ok i ze po prostu jeszcze moj organizm nie ma zachciewajek czy mdlosci... :)
 
Do góry