reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Hej wszystkim. Jutro w końcu pójdę (mam nadzieję że znów się nic nie wydarzy ) zapisać się do lekarza :-) ciekawe na kiedy się dostane. Jestem już taka ciekawa co I jak. I czy wszystko ok bo ostatnio tyle stresu. Ciągle jestem zdenerwowana. :-(

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej wszystkim. Jutro w końcu pójdę (mam nadzieję że znów się nic nie wydarzy ) zapisać się do lekarza :-) ciekawe na kiedy się dostane. Jestem już taka ciekawa co I jak. I czy wszystko ok bo ostatnio tyle stresu. Ciągle jestem zdenerwowana. :-(

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Przeżywam to samo :) moja wizytya dopiero niestety 16.12 więc jeszcze 11 dni mega stresu
 
Przeżywam to samo :) moja wizytya dopiero niestety 16.12 więc jeszcze 11 dni mega stresu
A ja wgl nie wiem jakiego terminu mogę się spodziewać jak będzie strasznie długo to pójdę prywatnie. Ja to już bym najchętniej kupowała ubranka, wózek wszystko :-) I tak jak się dowiedzialam to z radości kupiłam zaraz body I pajacyk taki maleńki :-) nie mogę się doczekać

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Aluska22 ja też miałam problem dodaniem suwaczka. Zrobiłam go jeszcze raz i wtedy wkleilam kod ;)
Kurcze robie wszystko po kolei. Zrobilam nowy suwaczek kopiuje pierwszy link ktory wyglada tak
oar8skjooc6bq0vj.png
a jak go kopiuje i wklejam to wyglada tak %5Bimg%5Dhttp://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjooc6bq0vj.png%5B/img%5D
 
A ja wgl nie wiem jakiego terminu mogę się spodziewać jak będzie strasznie długo to pójdę prywatnie. Ja to już bym najchętniej kupowała ubranka, wózek wszystko :-) I tak jak się dowiedzialam to z radości kupiłam zaraz body I pajacyk taki maleńki :-) nie mogę się doczekać

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
każda z nas ma gdzieś tam ukrytego hopla :p Ja ufam mojemu giniowi jak mówi że nie ma sensu wcześniej to pewnie tak jest, nie chce iść za wcześnie bo marze żeby zobaczyć pikające serduszko i nie martwić się z ustawianiem nowej wizyty za tydzień lub 2 :) bo stres by był jeszcze większy.

kiedy miałaś ostatnią @
 
każda z nas ma gdzieś tam ukrytego hopla :p Ja ufam mojemu giniowi jak mówi że nie ma sensu wcześniej to pewnie tak jest, nie chce iść za wcześnie bo marze żeby zobaczyć pikające serduszko i nie martwić się z ustawianiem nowej wizyty za tydzień lub 2 :) bo stres by był jeszcze większy.

kiedy miałaś ostatnią @
My kupilismy na razie rozowe i niebieskie buciki ale to tylko dla poinformowania rodzicow o ciazy :) dopoki nie bede miala pewnosci ze jest serduszko to nikomu innemu nie mowimy ale jest ciezko trzymac jezyk za zebami jak jest sie w takim euforycznym stanie :)
 
Od mojej ostatniej miesiączki minęły 5t 5d wiec zanim się dostane to może już coś pokaże :-) zobaczę co powie położna podczas rejestracji bo napewno będzie pytać o terminy

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My kupilismy na razie rozowe i niebieskie buciki ale to tylko dla poinformowania rodzicow o ciazy :) dopoki nie bede miala pewnosci ze jest serduszko to nikomu innemu nie mowimy ale jest ciezko trzymac jezyk za zebami jak jest sie w takim euforycznym stanie :)
u nas zostaje w tajemnicy do wizyty albo i do kolejnej :)
 
Do góry