reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Cześć Aluska22 :) Gratulacje! Mi właśnie ginekolog powiedziała, że nie ma sensu, żebym przychodziła na USG oglądać sam pęcherzyk (chociaż ja bym tam chętnie go zobaczyła :p) i umówiłyśmy się, że przyjdę na pierwszą wizytę 13 grudnia, żeby dało się już zobaczyć serce :)
mój ginekolog to samo powiedział tylko, że ja mam termin na usg na 16.12 i straaasznie mi się dłuży dlatego postanowiłam znajeźć ciekawe forum i dodać sobie otuchy :) Ostatnia @ 28.10
 
reklama
jestem nowa na BB powiedzcie mi jak zrobic te fajne opisy pod postami typu "jestem w 6tyg ciaży. W tym tyg dziecko ma...." ;)

Ja tydzien po zaplodnieniu mialam juz mega bolace i sterczace sutki jak nigdy utrzymywalo sie to ok 3 tyg teraz juz mnie tak nie bola za to piersi troche i zrobily sie wieksze :biggrin2: ogolnie ciagle bym spala a tak to brak innych objawow i przez to sie stresuje czy aby na pewno pojawil sie zarodek w moim pecherzyku... jeszcze pare dni mysle ze wytrzymam :blink:
 
jestem nowa na BB powiedzcie mi jak zrobic te fajne opisy pod postami typu "jestem w 6tyg ciaży. W tym tyg dziecko ma...." ;)

Ja tydzien po zaplodnieniu mialam juz mega bolace i sterczace sutki jak nigdy utrzymywalo sie to ok 3 tyg teraz juz mnie tak nie bola za to piersi troche i zrobily sie wieksze :biggrin2: ogolnie ciagle bym spala a tak to brak innych objawow i przez to sie stresuje czy aby na pewno pojawil sie zarodek w moim pecherzyku... jeszcze pare dni mysle ze wytrzymam :blink:

Mam to samo, dokłądnie takie same obawy tylko do mojej wizyty 2 tyg jeszcze :/ Co do tych objawów przed terminam @ nie widziałam ich albo raczej może były ale nie miałam czasu wsłuchać się i ich zobaczyć
 
jestem nowa na BB powiedzcie mi jak zrobic te fajne opisy pod postami typu "jestem w 6tyg ciaży. W tym tyg dziecko ma...." ;)

http://www.suwaczki.com/krokpierwszy/pregnancy.html <-- po polsku, jak zaczniesz sobie robić, to jest instrukcja krok po kroku, potem musisz kliknąć u góry w prawym rogu na swój nick -> "Sygnatura" i wkleić tam odpowiedni kod.

Link do: Lilypie - Pregnancy, baby and parenting tickers. <--- stąd mam drugi suwaczek; wkleiłam go do sygnatury jako obrazek, podając URL.

Jeśli interesują Cię inne suwaki (ang. tracker), to patrz po prostu na adresy na nich u innych dziewczyn (zwykle są sygnowane, a najczęściej kliknięcie na suwak przenosi na stronę, gdzie możesz taki zrobić), albo googluj :)

Mam nadzieję, że pomogłam, jak coś to pytaj :)
 
Mam to samo, dokłądnie takie same obawy tylko do mojej wizyty 2 tyg jeszcze :/ Co do tych objawów przed terminam @ nie widziałam ich albo raczej może były ale nie miałam czasu wsłuchać się i ich zobaczyć
My sie staralismy 5msc o dzidzie i ostatni cykl bylam na tabletkach wiec ja baczniej sie obserwowalam :) moja sis nie miala zadnych objawow w ciazy tylko bolace piersi wiec pocieszam sie ze ja tez ich miec nie bede moze i ze wszystko jest u robaczka oki :)
 
Mam to samo, dokłądnie takie same obawy tylko do mojej wizyty 2 tyg jeszcze :/ Co do tych objawów przed terminam @ nie widziałam ich albo raczej może były ale nie miałam czasu wsłuchać się i ich zobaczyć

Mnie też przestały już boleć piersi, ale pozostały powiększone. Plus ta senność i czasem trochę brak apetytu. Miewam też lekkie skurcze w podbrzuszu (wcześniej z 5 razy na dzień, teraz tak 1-2 razy). Myślę, że nie ma czym się martwić. :) Ogólnie ginekolog (niezbyt to miłe, ale pewnie prawdziwe) powiedziała, że jak poronienie ma się zdarzyć, to się zdarzy, obojętnie czy będę uprawiać seks czy nie itd. Także staram się cierpliwie doczekać do USG. Podobno w Anglii ciążę prowadzą dopiero od 12 tygodnia, to daje do myślenia.
 
My sie staralismy 5msc o dzidzie i ostatni cykl bylam na tabletkach wiec ja baczniej sie obserwowalam :) moja sis nie miala zadnych objawow w ciazy tylko bolace piersi wiec pocieszam sie ze ja tez ich miec nie bede moze i ze wszystko jest u robaczka oki :)
Kochana, ja dopiero co odstawiłam plastry anty... nie planowałam tak szybko zajść w ciąże - samo wyszło więc nie brałam pod uwagę żeby się obserwowac bo i po co :)
 
Mnie też przestały już boleć piersi, ale pozostały powiększone. Plus ta senność i czasem trochę brak apetytu. Miewam też lekkie skurcze w podbrzuszu (wcześniej z 5 razy na dzień, teraz tak 1-2 razy). Myślę, że nie ma czym się martwić. :) Ogólnie ginekolog (niezbyt to miłe, ale pewnie prawdziwe) powiedziała, że jak poronienie ma się zdarzyć, to się zdarzy, obojętnie czy będę uprawiać seks czy nie itd. Także staram się cierpliwie doczekać do USG. Podobno w Anglii ciążę prowadzą dopiero od 12 tygodnia, to daje do myślenia.
tak to powiedzenie znam aż za dobrze... przeszłam przez poronienie i jedno puste jajo więc nasłuchałam się od lekarzy że sam organizm najlepiej wie co i jak i jak miałoby być chore to dobrze się stalo jak się stało...
Mnie piersi bolą tylko jak dotknę i jak po chodach chodze :p

wszyscy mają Suwaczek mam i ja ^^
 
http://www.suwaczki.com/krokpierwszy/pregnancy.html <-- po polsku, jak zaczniesz sobie robić, to jest instrukcja krok po kroku, potem musisz kliknąć u góry w prawym rogu na swój nick -> "Sygnatura" i wkleić tam odpowiedni kod.

Mam nadzieję, że pomogłam, jak coś to pytaj :)
Kurde chyba jestem jakas ciemna.... zrobilam wszystko na stronie suwaczki i teraz nie wiem jaki kod mam wkleic do tej sygnatury jak daje podglad to tylko ten sam link mi sie pokazuje :(
 
reklama
Kurde chyba jestem jakas ciemna.... zrobilam wszystko na stronie suwaczki i teraz nie wiem jaki kod mam wkleic do tej sygnatury jak daje podglad to tylko ten sam link mi sie pokazuje :(
Słońce pierwszy link który masz w rameczce tam pisze że do forum Baby Boom i potem kliknij na swój awatar w prawym rogu i daj Sygnatura :) tam wklejasz link i już :)
 
Do góry