reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
tak to powiedzenie znam aż za dobrze... przeszłam przez poronienie i jedno puste jajo więc nasłuchałam się od lekarzy że sam organizm najlepiej wie co i jak i jak miałoby być chore to dobrze się stalo jak się stało...

Rozumiem Cię, że się martwisz i wiem, że takie gadanie nie pociesza. Sama desperacko gadałam do brzucha "dinozarł... zostań", kiedy miałam plamienie pierwszy raz. :/

Mnie piersi bolą tylko jak dotknę i jak po chodach chodze :p
Też to miałam, musiałam je trzymać, bo ciągnęły w dół mocniej niż zwykle, i było tak - *schodek* AU *schodek* AU :o
 
Słońce pierwszy link który masz w rameczce tam pisze że do forum Baby Boom i potem kliknij na swój awatar w prawym rogu i daj Sygnatura :) tam wklejasz link i już :)
Biore pierwszy link wchodze na swoj avatar na sygnature wklejam link daje zapisz zmiany. Jak daje podglad to nie widac obrazka tylko znowu ten link.... sprawdzmy teraz :p

Nigdy nie bywalam ma takich forach tzn nie udzielalam sie i dlatego nie ogarniam :D
 
Witam nowe przyszłe mamusie :*
Ale się rozpisałyście ;) no i dobrze bo przynajmniej jest co czytaś :D
Ja dzisiaj zasypiam na stojąco :/ w dodatku mam mdłości i wszystko mnie irytuje :/
witaj :) Widzę że na sówaczku mamy nawet podobne tydzień ciąży :)

Rozumiem Cię, że się martwisz i wiem, że takie gadanie nie pociesza. Sama desperacko gadałam do brzucha "dinozarł... zostań", kiedy miałam plamienie pierwszy raz. :/


Też to miałam, musiałam je trzymać, bo ciągnęły w dół mocniej niż zwykle, i było tak - *schodek* AU *schodek* AU :o
Dokładnie tak jak piszesz :( a niestety lekarze to prosto z mostu mówią co i jak i idzie dostać traumy po takim wydarzeniu...

hahaha ze schodami właśnie tak mam :D Dodatkowo, wcześniej mi się mieściły w ręce a teraz już tak nie bardzo , dobrze że staniki są dobre
 
Biore pierwszy link wchodze na swoj avatar na sygnature wklejam link daje zapisz zmiany. Jak daje podglad to nie widac obrazka tylko znowu ten link.... sprawdzmy teraz :p

Nigdy nie bywalam ma takich forach tzn nie udzielalam sie i dlatego nie ogarniam :D
Coś nagmatwałaś :p za dużo masz napisane w tej sygnaturze :) ma być tylko /http.suwaczek. bla bla bla.pl/
 
reklama
Do góry