reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ja w pierwszej ciąży pracowałam normalnie przez pierwszy trymestr. Później niestety zaczęły się straszne wymioty i musiałam iśś na zwolnienie. Poza tym sporo lekarzy jeśli kobiecie nic nie dolega to po prostu nie chce dać zwolnienia.
Ja dostaje tylko z tego wzgledu, ze trzy razy poronilam i z synem tez mialam ciaze zagrozona. Chociaz pewnie sa tacy lekarze co za kase daja,ale nie kazdy, moj mi da dopiero jak ciaza bedzie pptwierdzona na 100% ze sie rozwija,ale znam przypadki,ze dostaja w 4tyg
 
reklama
No to idź do rodzinnego, niech da Ci zwolnienie do następnej wizyty u ginekologa. A później weźmiesz już od niego. powiesz jak wygląda sprawa to na pewno zwolnienie dostaniesz
@Adeline89 no właśnie wszystko zależy od lekarza. Jeden da zwolnienie a drugi nie
 
Czesc wszystkim przyszlym mama. Gratuluje pozytywnych testow.
Ja dzis zrobilam test i dwie kreski. Okres spoznia mi sie 6 dni. Z terminu ostatniej@ wychodzi 12 sierpień. Czyli teraz jest 5 tydzien. Pewnie jeszcze przed swietami pojde do gin zeby juz bylo cos widac.
To moja druga ciąża. Urodzilam 22.04.2016 mam 7 miesiecznego synka :-)
 
Czesc wszystkim przyszlym mama. Gratuluje pozytywnych testow.
Ja dzis zrobilam test i dwie kreski. Okres spoznia mi sie 6 dni. Z terminu ostatniej@ wychodzi 12 sierpień. Czyli teraz jest 5 tydzien. Pewnie jeszcze przed swietami pojde do gin zeby juz bylo cos widac.
To moja druga ciąża. Urodzilam 22.04.2016 mam 7 miesiecznego synka :-)
Gratulacje :) witaj
 
Cześć dziewczyny :)
To moja pierwsza ciąża, więc sytuacja jest dla mnie nowa i pomyślałam, że porady i wymiana doświadczeń z innymi mamami na pewną będą pomocne.
Wg daty OM, od jutra zaczynam 7 tc (6t1d). Robiłam bete tylko raz wyszła odpowiednia na 5 tc.
Pierwszą wizytę usg mam dopiero za 2 tyg, bo tak się zapisałam jak tylko się dowiedziałam o ciąży z testu.
Jestem jednak bardzo niecierpliwa i myślę, czy by nie pójść w tym tygodniu. Myślicie, że serduszko będzie już biło? Ta niepewność nie daję mi spokoju, choć podświadomie czuję, że wszystko będzie ok, ale intuicja czasami zawodzi :unsure: Pozdrawiam
 
Czesc wszystkim przyszlym mama. Gratuluje pozytywnych testow.
Ja dzis zrobilam test i dwie kreski. Okres spoznia mi sie 6 dni. Z terminu ostatniej@ wychodzi 12 sierpień. Czyli teraz jest 5 tydzien. Pewnie jeszcze przed swietami pojde do gin zeby juz bylo cos widac.
To moja druga ciąża. Urodzilam 22.04.2016 mam 7 miesiecznego synka :-)

Hej :) Mamy termin blisko siebie, mi z kalkulatora wychodzi 13.08. Jutro właśnie będę dzwonić do gina i też chce jakoś przed świętami, żeby było już coś widać. Wtedy zrobimy niespodziankę na Wigilii :)
Fajnie, że coraz nas więcej :)

A właśnie, czekacie z informowaniem rodziny i bliskich aż minie pierwszy trymestr czy już teraz będziecie ogłaszać nowinę?
 
Witajcie nowe sierpnióweczki :)
@kleo90 myślę, że serduszko już powinno bić ;)
@Mitka89 my przez to co nas spotkało w sierpniu to najchętniej trzymalibyśmy to w tajemnicy do dnia porodu. No ale niestety tak się nie da więc nie będziemy nikomu mówić najdłużej jak się da
 
reklama
Cześć dziewczyny, nowe i 'stare' ;)

ale ja mam dzisiaj okropny dzień! Od rana mdłości i biegunka... Ciąża całkowicie inna niż poprzednie, ma sa kra!
 
Do góry