reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
evelinia ja też nie robie prenatalnych, najbliższe USG mam tak ustawione żeby dał radę zrobić przeziernoc i tyle...

Właśnie wróciłam do domku, nawet mam lepszy nastrój... w żlobku w mojej grupie 1 dziecko zachorowało(moje ulubione) ale na jego miejsce wróciło 2 ozdrowiałych, także w najgorszym momencie było ich 13 ale dałam rade!!! Choć powiem że czas mi się dłużył...
Mało tego rano w pracy tak mnie zaczeło rwać że ostatecznie skonczyło się na przytulaniu kibelka!!! Koleżanka się śmiała że ona w życiu nie słyszała żeby ktoś aż tak głośno rzygał[emoji13] chociaż muszę przyznać że dziecięce kibelki mają całkiem komfortowa wysokość do przytulania[emoji13][emoji13][emoji13] No ale już z głowy mam ten dzień pracy! Jutro bedzie lepiej....
Teraz odgrzewam młodej rosołek i dogotowuje makaron, ale jako docelowy obiad zachciało mi się makaronu z sosem truskawkowym!!! Dlatego wyjełam już truskawki z zamrażarki i zara biorę się za to!

Angelika nie zazdroszczę!! Ja jestem taka że jak coś mam zaplanowane i coś się pozmienia to jestem tak wściekła że ciężko mi potem wrócić do równowagi!!!
Także współczuję dobrze że chociaż mogłaś zajżeć i zobaczyć co u maleństwa, ale jak widać rośnie Ci malutki spokojniutki człowieczek[emoji2]
Jak odbieram dziecko z przedszkola to zawsze podziwiam pracę przedszkolanek a tych ciężarnych to w ogóle, czapka z głowy dziewczyno [emoji4] [emoji106]
 
reklama
I sorki, że tak na raty piszę, ale ciężko was nadrobić [emoji14]
Byłam dziś na kontroli u endokrynologa. Tarczyca sprzed 3 tygodni 2,65 a dziś 0,52 i znów zmiana leków.. Ale Pani doktor powiedziała mi, że puki łożysko się wytwarza to tarczyca może szaleć. Pogadałem o jedzeniu z nią, to powiedziała, że jedzenie kanapki tuż przed snem jest bardzo wskazane. Powinna być z serem albo z pieczywem pełnoiarnistym, żeby organizm miał siły na noc. A już myślałam, że zmieniam się w obrzartucha [emoji14] Ale bez takiej kanapki po prostu nie zasnę!
W kwestii tarczycy to masz Hashimoto? Widzę że skacze ci tsh..u mnie przed ciążą tsh ok 1 przy dawce 125, endo kazała się trzymać żeby nie skakało. Nagle teraz mam już ponad 6 [emoji20] internistka podwyższyła dawkę na 137, poczekam ze 2 tyg i powtórzę..boję się takiego poziomu. A kiedy łożysko się do końca formuje?
 
Patysia152 ooo mój synuś jest z 10.11 :)

A u mnie dzisiaj zupa koperkowa, czyli kolejna zachciewajka ciążowa [emoji23]

Aga zgadzam się z Tobą, ja próbowałam z wacikami i odpuściłam. To nie dla mnie. Wszędzie teraz jest chemia, powiedzmy sobie szczerze.
Ja używam chusteczek Pampersa i Dady (różowe) [emoji4]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
I ja jestem z 10.11 :p

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej!
Ikulka Ty jeszcze w szpitalu? Miałaś wychodzić...czy coś przeoczyłam?

dzag82 myycha też pochodzę ze Śląska:) dokładnie z Bytomia. Moi rodzice i rodzeństwo tez na Śląsku tylko mnie wywiało i teraz zastanawiam się jak tu wrócić.

Angelika współczuję zamieszania ze skierowaniem wrrr

Mojego męża stan ciąży omija. Chyba ze jeszcze go dopadnie :)

Dzisiaj się dowiedziałam ze jutro tez mnie czeka wywiadówka u najstarszej córci. Chodzi do 2 klasy.

Nasiedziałam się dzisiaj z dzieciakami u okulisty. Wyprawa na całe popołudnie. Wyjechaliśmy z domu po 13, jeszcze do przychodni musiałam podjechac po skierowania do specjalisty a potem na Wrocław. Wróciliśmy 20.30. No i Synek dołączy do klubu okularników. Juz się zastanawiam jak go do tego przekonam. Ciężko będzie..
 
reklama
Ja tam nie czytam tych porownan. W biedrze sie zaopatrze w pieluchy i chusteczki. Kupilam wlasnie 2 smoczki. Tak mnie wzielo. Z napisami- caly tata i moja mamusia wie najlepiej.
Też mi się tak wydawało. Ale jak się wczytasz i odkryjesz że w niektórych kosmetykach dla dzieci jest formaldehyd (!) może zmienisz zdanie...

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry