reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Bez kredytu i tak sie nie obejdzie. Bo ja mam mieszkanie lokatorskie. Spoldzielnia mi zwroci tyle ile wplacalam. Ale ludzie znajduja sobie kupcow i biora odstepne. Tez tak zrobie. Problemu nie bedzie bo ludzie szukaja mieszkan na moim osiedlu. Az ogloszenia wrzucaja do skrzynek. Tymbardziej ja mam super widok. Przedszkole obok. Plac zabaw. Boiska orliki. Wklad wlasny mamy. Tylko czasowo masakra. Moj pracuje a to taka zosia samosia. Sam chce ogarniac z dziadkami.
 
reklama
Witam sobotnio :)

Współczuję wszystkim plamiącym [emoji20] @ikulka dobrze że pojechałaś przynajmniej jesteś spokojna :)

My dzisiaj od rana leniuchujemy (jak ja bym robiła coś innego;)

Wczoraj byłam u ortopedy bo już nie mogę wytrzymać z bólu ręki ale powiedział mi że w moim stanie to jak wierzę w Boga to mogę się położyć i modlić żeby mi przeszło [emoji6] bo da się to wyleczyć ale lekami których nie może mi dać więc mam nadzieję że do sierpnia mi przejdzie ...[emoji19]

Do szkoły rodzenia narazie planuje iść ale zobaczymy, to nasze pierwsze dziecko, niby już jakieś obeznanie mamy ale dodatkowej wiedzy nigdy za dużo ;)

Dostałam dzisiaj wyniki testu Papp-a, wynik prawidłowy :)

1485611840-aaaaaa.png


p19uflw1jarcljhd.png
 
Klusek to macie nad czym myśleć.Do sierpnia jeszcze jakieś 7 miesięcy to nie tak mało.Pewnie zdążycie jak ktoś mężowi pomoże w remoncie.
My nadal szukamy ale nic ciekawego narazie nie ma więc nie wiem czy się nie zdecydujemy na nowe.Akurat niedaleko nas buduje się całe osiedle domków jednorodzinnych ale wtedy pewnie byśmy też musieli coś dołożyć bo ze sprzedaży naszego może zabraknąć.Narazie jeszcze się nie stresuje tym.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja to gdyby mo ktoś powiedział że dziecko może rzygnąć na metr do góry to bym nie uwierzyła...!!! Moja leżała przy cycu jadła po czym się odsuwała i chlust!!! Po czym niewielemyslac znowu szukała cyca...[emoji13] wręcz zaczęłam wierzyć że ona lubi wymiotować...jej też przeszło z dnia na dzień... jak miała 5msc dałam sobie wmówić doktorce ze muszę zacząć podawać sinlac... podałam się po 2 próbie bo moje dziecko nie chciało tego tknąć, wiec olałam, zaczęłam rozszerzać dietę przez BLW jak miała ok 6msc, a ulewać przestała ok 7-8msc... w miedzy czasie miała USG i lekarz stwierdził że jeszcze tak może być...także taki jej urok był i tyle;) Także miło że ktoś zna ten ból[emoji16]
Ja mam córkę po refluksie, więc wierzę że może tak ulewać i wiem jak to jest być wiecznie obrzyganym ;)

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mahoniowa trzymaj sie...

Ja tez daruje sobie szkole rodzenia. Z pierwszym sobie poradzilam to i teraz dam rade. Aczkolwiek fajnie ze cos takiego funkcjonuje.

Dzis odpukac lepiej. Chyba ten prevomit mi pomaga...

2 dni temu ogladalismy domek. Oj trzeba go calego wyremontowac. Gora jako tako wyglada. Mi to na wejsciu sie odechcialo. Moj marzy o nim. No zobaczymy. Mieszka tam stary dziadek. Chyba ledwo daje rade. Tynki trzeba skuc bo grzyb na scianie od ulicy. Instalacja gazowa nowa. 2 letni piec na gwarancji. Ale roboty mnostwo
Klusek a w pół roku się chcecie wyrobić? Tzn. do narodzin dziecka? Jak nie to spoko, bo nie wyobrażam sobie sprzątania po mega remoncie z brzucholem.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w pierwszej ciąży nie miałam szans na szkołę rodzenia. Teraz jest okazja i chyba gwoli przypomnienia pójdę z koleżanką. Mkowi też się chyba przyda bo to jego pierwsze dziecko. Btw nie chodziłam a przy porodzie dałam radę i przeć i przeżyć to wszystko ;)

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Apropo chęci na "coś"dziś w nocy sniło mi się że miałam taką mega ochotę na nutelle!!! Jak obudziłam się o 5 i P sie przebudził mówię mu o tym a on na to: "To co mam się ubrać i iść Ci kupić kochanie"[emoji8] On taki dobry, aż mi wstyd że mu potem jakieś wyrzuty robiłam... no cóż... ożenił się z wredną babą to ma[emoji6]
 
reklama
Ja z zachcianek to mam smak na petitki lubisie czekoladowe i Kinder delice ale jak już je kupię to mi ochota odchodzi i czekają sobie w szafce na ochotę ponowną;-) ale ogólnie mam smaki na kwaśne rzeczy. Smakuje mi wszystko co kwaśne ;)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry