reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Też lubię ananasy. Wczoraj zjadłam aż trzy kiwi. Niestety od flegmy nic mi nie jest się w stanie utrzymać w żołądku. Mam dziś wizytę znowu u lekarza. W nocy mało mnie ta flegma nie udusiła.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Guarana a czemu nie....każda z nas przed samym porodem będzie codziennie pucować domek i myć codziennie okna by już tylko urodzić.Łatwiej chyba ogarnąć sprzątanie po remoncie z dużym brzuchem niż dzieckiem na ręku.
A ja nie mam żadnych zachcianek ciążowych...w żadnej ciąży nie miałam.Nie wiem czy ja jakaś inna jestem czy co.
 
Ale rozniaste zachcianki na forum. Mi się śniło ze mi sie seksu chciało i taka zla w tym snie bylam. A z zachcianek to mnie naszlo na kotlety mielone i musialam zrobić. Zaraz maz frytki zrobi do tego. Aż się dziwię ze niby dziewczynka a ja taka mięsna. A na drob patrzeć nie moge a uwielbialam zawsze. Ah ta ciąża :-)
 
reklama
Do góry