reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ja kolezance udziergalam jak szłam do niej maleńka zobaczyć zrobiłam jej opaskę buciki i zawieszke do smoczka do tej pory je ma na pamiątkę zostawiła :). I właśnie dla takie maleństwa zrobię mojemu maluszkowi
 
reklama
Szlak nie zaraz trafił z tych nerwów nie wiem co robic

Eh wiem co czujesz, bo ja dzisiaj rano znowu tez trochę :((( juz mnie kur... za przeproszeniem bierze!!! Wiąże to trochę z zaparciem, ze mi tam naciska na szyjkę i podrażnia ale mam dość własnych teorii i wkurza mnie ze nie ma na to wytłumaczenia rozsądnego tylko sama szukam sobie odpowiedzi i pocieszam sie ze tak moze być...
Ja chyba za chwile dzwonie do jakiegoś obojętnie jakiego lekarza blisko mnie, bo na IP za duża wyprawa i za dużo siedzenia! Myślałam ze wytrzymam z wizyta do za tydzień... ale u mnie to pojawia sie za często:((
A Ty jak jednorazowo to bym poczekala...



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Eh wiem co czujesz, bo ja dzisiaj rano znowu tez trochę :((( juz mnie kur... za przeproszeniem bierze!!! Wiąże to trochę z zaparciem, ze mi tam naciska na szyjkę i podrażnia ale mam dość własnych teorii i wkurza mnie ze nie ma na to wytłumaczenia rozsądnego tylko sama szukam sobie odpowiedzi i pocieszam sie ze tak moze być...
Ja chyba za chwile dzwonie do jakiegoś obojętnie jakiego lekarza blisko mnie, bo na IP za duża wyprawa i za dużo siedzenia! Myślałam ze wytrzymam z wizyta do za tydzień... ale u mnie to pojawia sie za często:((
A Ty jak jednorazowo to bym poczekala...



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A tak się cieszyłam że mnie to ominie...
zazwyczaj miałam w 6 tygodniu. Narazie będę czekac
 
Fajne te rzeczy w tym Lidlu :) od razu polecialam sprawdzić.

Dziewczyny jak się martwicie to wiadomo - trzeba sprawdzić dla własnego spokoju. Ja was rozumiem, ale chociaż wiem że to z nadżerki to zawsze jest ten sam niepokój. Nosz kurde bo ileż można....

@Wiiktoriiaa śliczny maluszek :) też miałam 3d z zaskoczenia.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja kolezance udziergalam jak szłam do niej maleńka zobaczyć zrobiłam jej opaskę buciki i zawieszke do smoczka do tej pory je ma na pamiątkę zostawiła :). I właśnie dla takie maleństwa zrobię mojemu maluszkowi
Koniecznie pokaż jak zrobisz. Ja jestem wielką fanką robótek ręcznych. Do tego stopnia że mam już pół kocyka zrobione. Nie mogłam wytrzymać i mam kolory unisex kremowo brązowy.Tyle jest slicznych rzeczy, czapeczek itp. Cieszę się że jest tu ktoś kto podziela moją pasję :)

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fajne te rzeczy w tym Lidlu :) od razu polecialam sprawdzić.

Dziewczyny jak się martwicie to wiadomo - trzeba sprawdzić dla własnego spokoju. Ja was rozumiem, ale chociaż wiem że to z nadżerki to zawsze jest ten sam niepokój. Nosz kurde bo ileż można....

@Wiiktoriiaa śliczny maluszek :) też miałam 3d z zaskoczenia.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie będę aplikować bo to jeszcze gorzej wpływa na malucha
 
@ikulka Wiem, że mówi się: odpocznij, nie panikuj, potrzebne jest leżenie itp. ale ja po wszystkich swoich przebojach obiecałam sobie, że jak tylko coś się będzie działo to od razu jadę na ostry do szpitala. Na początku ciąży bardo zabolało mnie brzuch. Pojechałam, sprawdzili, było wszystko okej. A nerwów tyle odeszło że aż szkoda gadać. Pewnie noce bym miała nieprzespane, a tak to od razu ulga..
 
No i czekam w kolejce do laboratorium, muszę tsh zrobić. Szkoda że jeszcze nie widać dużego brzucha, bo ludzi tyle w Medicoverze.. A tak weszłambym pewnie pierwsza :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja byłam dzisiaj u swojej gin ale w sumie nic nowego, usg nie robiła, wpisała zwolnienie, sprawdziła szyjkę, mofologia i mocz na następną wizytę, następna wizyta 24.02 jezuuu tyle czasu a mam wrażenie że na następnej też mi usg nie zrobi :(

U mnie też senność wróciła :/

@ikulka odpoczywaj!

p19uflw1jarcljhd.png
 
Do góry