reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Witam sie i ja. Mam na imię Ania, mam 32 lata :) o ciązy dowiedzielam sie 4 dni temu- dziś zrobiłam betę o wynik 2400 :)
Mam juz 2 dzieci - 7 i 5 lat. We wrześniu poroniłam w 5 tygodniu.
Milo mi was poznac
Gratulacje [emoji4] ja też mam dwójkę w wieku 5 i 7 [emoji2] a teraz doczekałam się dwóch kreseczek [emoji4]

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Super!
A masz chlopców? DZiewczynki?
U mnie starsza córka 7 lat- Julcia , chodzi do 2 klasy i 5 letni rozbójnik Jaś - postrach przedszkola :)
Marzy mi sie druga córka
Ja też mam Julcie 5 lat mała zadziora chodzi do przedszkola i syna Bartusia chodzi do pierwszej klasy [emoji4] a marzy mi się Chłopiec zdecydowanie spokojniejszy [emoji12]


Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
takze strach sie bać ;)
 

Załączniki

  • 636174974612324223.jpg
    636174974612324223.jpg
    57 KB · Wyświetleń: 57
Witam kolejna mamuśke :)
Ja ostatnio cały czas na nabiał mam ochotę... jajka, serki, mleko, sery..
Podobno dzisiaj zaczynamy 9 tydzień widocznie potrzebujemy teraz dużo Wapnia :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry mamusie. Przyjmiecie jeszcze jedną ciężarówkę? ?Jestem Aga.Napisałam słowo w " przedstawiam się".Obecnie jestem w 9 tygodniu( ptp 03.08.2017). W domu mam dwójkę fantastycznych nastolatków .Będę obecna..ale póki ci pracuję więc nie 24h/ dobę.
 
Widzę że kilka terminów dziewczyny mają tak jak ja. Czuję się ogólnie super ( w porównaniu do dwóch poprzednich ciąż).Jestem co prawda ciągle śpiąca i mam mdlosci...ale to wszytko da się znieść.A jak cora zareagowała? ?
 
I ja po pierwszej wizycie. Wieści Hmm takie sobie. Plus ze ciąża w macicy:) Z OM 6 tydz i 2 dni, z Usg 5 tydz i 5 dzień. Narazie jest pęcherzyk z echem zarodka ok 2 mm. Podobno na ten wiek ciąży tak to moze wyglądać. Co do luteiny i duphastonu powiedziała mi ze moze mi dac, ale jak podchodzę do tej ciąży zdroworozsądkowo to nie jest mi to potrzebne, No chyba ze sie będę psychicznie z tym lepiej czuła. Juz druga ginekolożka z która sie spotkałam ma to samo podejście. Powiedziała ze ani te leki nie hamują krwawienia,plamienia itp, ani nie ożywia ciąży, a nie spowodują ze sie prawidłowo rozwinie. Działają tylko w 2 przypadkach , w przypadku poronień nawykowych i jak ktoś jakiejś tam fazy nie ma, ale wtedy Wogole nie można zajść w ciąże i przed sie przyjmuje....
Ostatecznie podziękowałam za tabletki i kolejna wizyta po 9 stycznia. Wtedy juz bedzie wiadomo co z dzieciaczkiem. Eh znów odliczanie...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to mamusiu musisz wierzyć że wszytko będzie jak trzeba, a na pewno całe forum będzie trzymało kciuki!!Wiem, że łatwo się mówi, ale ja wierzę że pozytywne myślenie to podstawa! !
 
Do góry