reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Nusia, Emikaa, współczuję Wam tych stresów. Oby to wszystko było niegroźne. Nusia, dobrze, że skonsultować z lekarzem. Nigdy nie wiadomo jaki jest powód. Emikaa, jeśli masz możliwość to skonsultuj to. Może masz za mało progesteronu, szczególnie że piszesz, że duphaston w poprzedniej ciąży musiałaś brać. Lepiej, żeby lekarz Cie zbadał i wypytał, może teraz tez włączy duphaston.
 
Angelika:) bierzesz je po posiłku ? Czy na pusty brzuch ? Proponuje zmienic bo po co sie męczyć ?
dzag82 ok rozumiem nic sie nie stało. Mi nie było dane wiedzieć jak to jest pózniej. Delikatnie mrowi mnie skóra i mam duży brzuch jak na 9 tydz, w poprzedniej ciazy miałam taki w 12-13


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Różnie ale na pusty brzuch to tragedia zgaga i wymioty. Kupię te prenatal uno.
psst... podpowiem że warto zamawiać leki przez allegro. Zawsze tam wszyscy zamawiamy i ceny są o połowę tańsze a leki te same :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Za_necia :blink: Spokojnie :blink: Nikt tu nie odbiera nikomu możliwości czucia się gorzej. Dlaczego ktoś miałby mówić, że ktoś kłamie? I przede wszystkim po co? Nikt tu nic takiego nie mówił. Padło jedynie, że człowiek uwierzy we wszystko, w co chce uwierzyć. I to jest prawda. Chodzi o to, że to wszystko jest tak subiektywne, że czasem zwyczajna sprawa typu przesuszona skóra w okresie zimowym może być odbierana przez ciężarówkę jako swędzenie skóry z powodu ciąży. Wiadomo, strasznie ciężko jest rozpoznać co jest objawem a co nie. Mnie się tylko uśmiecha z tego.powodu, to chyba nic złego? Takie samo zamieszanie będzie niedługo z pierwszymi ruchami. Na poprzednich forach czytałam jak mamy już 11. tygodniu ciąży czuły ruchy  :rolleyes2:;-) ;)
Nie wiem no, jeśli uraziłam kogoś moim zdaniem to przepraszam. może po prostu wiedząc już "jak to jest później", to dokuczliwe odczuwanie ciąży na tym etapie sprowadziło uśmiech na moja twarz :sorry2:.
Na mojej twarzy tez goscil usmiech czytajac niektorych.[emoji23][emoji5]

w4sqdqk3hs9kathh.png
 
Za_necia, Bambino to tez syf. Konserwanty, emolienty i olej mineralny. HiPP ma fajne oliwki, taka zielona BIO z olejkiem migdałowy albo różowa oliwka pielęgnacyjna. Jak znajdę jakieś zdjęcie to wkleję. Same naturalne olejki, a nie olej mineralny i konserwanty. Rossmann pewnie jest w UK? Ich kosmetyki dla dzieci też mają dobre składy. I radzę zerknąć na oliwki pod markami własnymi, jak u nas Real - teraz Auchan. Bardzo często ich kosmetyki za parę złotych mają lepsze składy niż markowe z wyższej półki.
 
A tak przy okazji wszystkim przyszlym sierpniowym mamuśkom życzę Wesołych Świąt i by nasze fasolki rosly zdrowe i duze[emoji5]I pamietajcie pozytywne myslenie to polowa sukcesu.Napewno nam sie uda[emoji5]

w4sqdqk3hs9kathh.png
 
reklama
Do góry