reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@Tyllkaaa super wieści!

Hej dziewczyny, u mnie dziś zdecydowanie gorszy dzień. Rano dostałam plamień. Myślałam że nie wyrobię do popołudniowej wizyty. Miałam iść tylko po L4, ale oglądaliśmy razem z M dzidziusia i na szczęście wszystko ok. Gin od razu poczęstował receptą na Duphaston. W ciąży z młodą miałam to samo. Pokażę wam fotkę chociaż dziwi mnie że wychodzi 6t6d, w poprzedni wtorek było 6t3d, więc chyba coś źle zmierzone. Serduszko jest, śladów krwawienia nie widać.
1482268774-1d1mld.jpeg


Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Bedzie dobrze ,mysl pozytywnie[emoji5][emoji5][emoji5]Trzymam kciuki.
U mnie wie tesciowa i moi rodzice oraz rodzenstwo ja nie wierze w zabobony a nawet lepiej bo kazdy na ciebie uwaza i sa milsi hahahhhaaa same plusy

w4sqdqk3hs9kathh.png


w4sqdqk3hs9kathh.png
 
reklama
A z kalkulatora to mi też co innego wychodzi.

Czy każdej z was na wizycie lekarz robił taki wywiad jak zamieszczony tu na zdjęciach? Ja nic nie wypełniałam... Morfologie miałam sprzed kilku dni, zlecił mi nefrolog to wzielam kopię ze sobą. Ale reszty badań nie kazał gin na razie robić. Zresztą nast. wizyta 3.01.
Toxo miałam na bank. Pracowałam kiedyś w szpitalu i tam mi wykryli. Mam przeciwciała. Nie żałujcie kasy na to badanie jak jest płatne, bo toxo jest bardzo groźne.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witmy wiktoria :):) kiedy termin? Ktora dzidzia?
Nusia to nasz pierwszy dzidziuś. Staraliśmy się 1,5 roku. Termin na 8.08

Dziewczyny gratuluje udanych wizyt!!!!!! :)

Co do apetytu to ja też nie mam zbytnio...

A ja mam pytanie jak zabieracie mężów na usg to krępują się w poczekalni, że są jedynym facetem w całym gronie? Bo mój się tak dziwnie czuł.
 
Cwiczyc mozna, sa specjalniw zestawy cwiczen dla kobiet w ciazy, ale nie wiem czy akurat wskazane w 1 trymestrze. Musisz poszukac. Mnie kusza (tylko troche pozniej) zajecia fitness dla ciezarnych na pilce. Musze sie dowiedziec, ale jak ogladalam fotki z takich zajęć na stronie silowni z mojego miasta, to troche zapal oslabl. Wszystkie kobiety szczuple, z pieknymi okraglymi brzuszkami.. a ja jak wieloryb. [emoji21]
Co do fajek, tez rzucam.. nie jest lekko ale o dziwo lzej niz przy mojej pierwszej probie rzucania fajek "dla siebie". A tobie jak idzie?

3jgxskjo6pg8usu5.png
Ja w momencie zobaczenia dwóch kresek a było to rano już nie zapalilam papierosa... nawet tego ostatniego [emoji14]
Poszło mi to dobrze mimo że tak to rzucalm wiele razy i to z tabletkami i konczylo się jak zwykle [emoji14]
Czułam że przez 2 dni mam detoks bo mną trochę trzaslo w środku ale po tym czasie czuje się jakbym nigdy nie paliła. Mogą palić koło mnie a ja i tak nie chce :)
Wiedziałam że każdy papieros to krzywda dla dziecka i wyobrazalam sobie jakby się truł maluszek.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie nie było problemów w pracy w temacie ciąża.Wszyscy znajomi z pracy się cieszą i gratulują.W UK pracować trzeba bo ciąża to nie choroba więc nikt Ci tu nie da zwolnienia tylko dlatego że jesteś w ciąży.Dlatego może mniej zawiści i dziwnych sytuacji nas spotyka.
AniaCk super nowiny.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry