reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@AniaCk u mnie by było fajnie jakby była córa , jak już chłopiec jest , ale szczerze mówiąc mnie to jest tak obojętne, aby było zdrowe. Chociaż ja zawsze miałam przeczucia,że syna urodzę w głębi to czułam i mam i teraz mam mieszane uczucia, wydaję mi się ,że znów będzie syn :p a mój mały by się cieszył , bo chcę brata, ale mówi,że siostre też by bronił i w ogóle, u mnie nie ma presji, szwagierka ma troję chłopców, ale raczej to od strony jej męża, bo u mojego to parki były , znów u mnie ja z siostrą tylko
 
reklama
Adeline rozumiem w pelni ja jestem od wczoraj taka zla biedny moj maz ma juz dosc o wszystko sie zloszcze:(

I ja rozumiem:/ tez sie wkurzam prawie o wszystko, obrywa mąż i synek, nie wiem jak wytrzymam z moim małym łobuziakiem, do którego dochodzi dopiero krzyk i to średnio za 3 razem...bo na normalny głos i prośby głuchy...:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
I ja rozumiem:/ tez sie wkurzam prawie o wszystko, obrywa mąż i synek, nie wiem jak wytrzymam z moim małym łobuziakiem, do którego dochodzi dopiero krzyk i to średnio za 3 razem...bo na normalny głos i prośby głuchy...:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mam to samo,mój jest grzeczny, ale czasem uparty też muszę z parę razy prosić żeby usłyszał :p, najgorzej irytuje mnie jak maż z synem rozwalają okruchy, i kapię im z szklanki, masakra wrr... teraz mały cały tydz w domu, bo chory to i go uczę literek czytać i pisać , ciężko rozwala mnie nie raz nie wiem czy śmiać się czy płakać ,ale wiem,że mi się to wydaję łatwe ,bo umiem ,a mu ciężko :p
 
U mnie to bedzie 3. Takze bardzo wczesnie... Tyle ze nie mialam stycznosci z nikim zarazonych. Przynajmniej nieswiadomie. Zobacze moze jutro sie polepszy

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
ja też nie mam styczności z kimś chorym na jelitówke mi się wydaję,że to tak mieli w brzuchu , bo bobo tam jest i jak nie tą stroną to drugą
 
@Adeline89 Heh No to podobnie jak ja usiadłam z moim do nauki czytania, tez śmiać mi sie chce jak śmiesznie czyta sylabami, u nas właśnie zaczął sie jakiś kaszel , mam nadzieje ze sie nie zarażę...:/ choć katar juz mnie dopadł wczoraj ale pije u chyba prenalan czy jakoś tak, ten syrop dla ciężarnych


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
dziewczyny te co były w ciąży już ,kiedy miałyście pierwsze ruchy bobo? Ja czułam już w 16 tyg i wiedziałam,ze to to, a w 20 tyg to już na maksa... możliwe,że to efekt po tych zabiegach łyżeczkowania i macica jest bardziej delikatna, przez co czuć, mówią,też ,że kobiety przy kolejnych ciążach szybciej odczuwają

@emikaa mój też właśnie ma kaszel , dusi go, nie może tej flegmy się pozbyć coś
 
Do góry